Fashion

Rande v letním kině a tři outfity, které okouzlí

Léto se nese ve znamení mnoha atraktivních akcí. Kromě toho, že se můžete vydat na festival, můžete se také vydat do letního kina, které je velmi oblíbené hlavně mezi mladými lidmi. Mnozí lidé si zde sjednávají i své první rande, je to podobné jako v kině, jenom jste na čerstvém vzduchu a pod širým nebem, tudíž větší romantika. Pokud se na rande pod širákem chystáte, poradíme vám, co si na sebe obléknout.  

Zejména dámy chtějí vypadat skvěle, ale počasí jim většinou zhatí plány na plánovaný outfit. Proto se nechte inspirovat třemi outfity, které jsou do letního kina jako dělané.  

Outfit číslo 1 

Pokud se rozhodnete jít do letního kina na rande, vytaste se s džínovými šortkami, které budou o číslo větší, aby budily dojem štíhlejších nohou. K tomu doporučujeme vzít si na sebe nějaký jednobarevný top, ideálně na špagetových ramínkách, který doplníte o károvanou košili, kterou si zatím uvážete kolem pasu, po setmění, až se setmí, si ji pak můžete obléknout, aby vám bylo teplo. A co se týče bot, sáhněte po obyčejných plátěných teniskách. Obyčejný look, který je stylový a který zaujme.  

Outfit číslo 2 

Pokud to nevypadá na hezké počasí, raději vezměte na sebe roztrhané džíny, které opět doplníte o obyčejné kecky. K tomu batůžek, jednobarevné tričko, džínová bunda pod zadeček. jde se. K tomu samozřejmě stylové kruhové náušnice, které jsou nyní opět v módě.  

Outfit číslo 3 

Jste milovníkem spíše šatů? Pak si je neodpírejte, i když se do letního kina moc nehodí. Ideální by bylo, kdybyste si na sebe vzali sukni, která je vlastně šortkami. Vypadá jako sukně, ale jsou to šortky. Je to velmi praktický kousek, který doplníte o volný top s kardiganem, sandálkami, kloboukem a drobnými doplňky. Kardigan klidně můžete vyměnit za stylový volnější přehoz, pokud to vypadá, že bude teplá noc. Sandálky volte bez podpatku, klobouk klidně menší a slaměný. Slaměnou mějte i kabelku.