Beauty

Vyspěte se každý den do krásy díky několika pravidlům

Ráno dělá den – to je všeobecně známé pravidlo, kterému nelze oponovat. Pravdou je, že den je takový, jaké je naše ráno. Pakliže jsme vstali levou nohou z postele, budeme po celý den nepříjemní. Pokud nás kvůli nekvalitní matraci bolí záda, opět budeme jedno velké kráčející neštěstí. Lidé si neuvědomují, že dle spánku se také odvíjí to, jak vypadají. Dokonalá pleť a zářící a živý vzhled je odrazem našeho spánku. Vyspěte se i vy každý den kvalitně a do krásy, není to tak těžké. Jenom se musí dodržovat několik pravidel.  

Pokud se chcete každý den cítit svěže, pokud chcete každý den vypadat svěže a krásně, doporučujeme vám dodržovat několik pravidel, které se týkají spánku. Spánek je pro krásu, má na vzhled opravdu obrovský vliv. Proto pravidla dodržujte, vaše pleť vám za to poděkuje.  

Každý den se odličujte 

Odlíčení by mělo být každodenním rituálem žen, které nosí make-up. Nikdy se nevyplatí chodit spát s make-upem. Nejen, že je ráno nepříjemné a povlečení špinavé, na druhou stranu je pleť vysušená, dehydratovaná, plná flíčků a akné. Díky odlíčení zabráníte ucpání pórů, pleť bude volně dýchat, navíc bude vyživená a hydratovaná. Používejte i sérum na oči nebo hydratační balzámy na rty, které s vašimi rty udělají doslova divy.  

Nezapomínejte na pitný režim 

Pít, pít, pít – to je základ ke štíhlé postavě i krásnému vzhledu. Navíc díky dostatečnému pitnému režimu bude váš spánek příjemnější, nebudete mít sucho v ústech. Pijte však vodu, nikoli slazené nápoje nebo bublinkové šťávy. Pijte jen čistou vodu z kohoutku, kterou si případně můžete oživit třeba citronem nebo mátou a okurkou.  

Neležíte špatně? 

Pokud se často budíte s opuchlýma očima, možná je problém v poloze, ve které ležíte. Pokud ležíte jenom v jedné rovině, v obličeji se vám bude hromadit voda, tudíž oči budou opuchat. Raději mějte trochu vyšší polštář, budete tak předcházet opuchnutým očím. Odborníci doporučují, že by při spaní neměla být hlava ve stejné výši jako srdíčko.