Fashion

Pánové, inspirujte se outfity, v nichž hraje hlavní roli denim

Denimové kousky i letos ovládly pulty všech obchodů. Jsou jednoznačně hlavními módními trendy letošního roku, což je skvělé. Každým rokem se bojíme, že budeme muset nahrazovat loňské trendy trendy novými, ale letos to naštěstí tak není. Denimu se asi jen tak nezbavíme, ale to nevadí – je to nadmíru stylová záležitost, které podlehne i ten, kdo doposud denim nenosil. V případě, že patříte k lidem, kteří denimu zatím nepřišli na chuť, jelikož nevědí, jak ho kombinovat, nechte se inspirovat outfity, v nichž hraje denim hlavní roli.

Pánové, denimové košile lze kombinovat různě

Součástí každého pánského šatníku by měly být rozhodně denimové košile, které vypadají krásně na každém muži. Ještě lépe se kombinují. Pro odvážné je tu kombinace denimu a denimu. Máme na mysli kombinaci džínové košile a klasických modrých džínů. I když člověku může přijít, že je toho denimu mnoho, není to tak. Denimu opravdu nikdy není moc.

Samozřejmě je zde možnost obléknout si černé džíny, které doplníte bílým tričkem a rozepnutou denimovou košilí. Na boty nazujete bílé tenisky, na ruce natáhnete náramky ze dřeva. I to je jedna alternativa, se kterou okouzlíte každou ženu.

Nebojte se nosit otrhané džíny ke kotníkům

K denimovým kouskům patří samozřejmě i klasické džíny, které je možné zakoupit v mnoha střizích a mnoha barvách. Mnozí pánové mají strach z džínů ke kotníkům, jelikož nevědí, jestli si k nim mohou dát klasické dlouhé ponožky. Mohou, ale ať jsou ponožky barevné a jdou vidět na míle daleko.

Džíny ke kotníkům samozřejmě můžete doplnit o krátké, takřka neviditelné ponožky, které se ztratí v nízkých teniskách. K tomu přidejte obyčejné jednobarevné tričko, stylovou bundu bomber a máte po starostech. Samozřejmě v kombinaci s černými džíny se nebojte vzít si i džínovou bundu, to mužům sluší nadmíru!