Life

Čtyři tipy, jak prožít den s partou přátel

Rozhodli jste se s partou přátel něco podniknout a zapsat tak další zážitek do vaší knihy vzpomínek? Rozhodně to není špatný nápad, počasí už přeje, vydejte se něco podniknout. Samozřejmě stravte čas venku, deště a počasí, že by ani psa nevyhnal, jsme si už užili, nyní je čas si užít krásného počasí a neustále usmívajícího se Oskara, kterým samozřejmě myslíme hřející sluníčko. I když se říká, že je jarní sluníčko nebezpečné a jedovaté, stejně dokáže pořádně dobít baterky a samozřejmě také zlepšit den, který s přáteli strávíme.

Nabízí se ale otázka, co konkrétně s přáteli podniknout. Přece jen jste už s přáteli prožili leccos, proto neváhejte a podniknete společně něco z níže uvedených tipů, které jste zatím prožít nemuseli.

Vydejte se na motokáry

Už jste si zajezdili na motokárách? Motokáry jsou jednoznačně nejoblíbenější zábavou! Většina drah je venku, proto se do motokár usaďte za hezkého počasí. Existují ale také kryté dráhy, které je možné využít v době zimy nebo v době, kdy prší. Jednoznačně se ale jedná o skvělou zábavu, kterou si užijí nejen pánové, ale také dámy, které v sobě najednou objeví sportovního a soutěživého ducha.

Už jste zažili Matějskou pouť?

Během jara se vyplatí vyrazit na Matějskou pouť, která se koná v Praze. Je to největší pouť konající se u nás, jelikož trvá tři dlouhé měsíce, budete mít dostatek času sem zamířit. Vystřelíte si růži nebo vyzkoušíte i nějakou adrenalinovou atrakci?

Půjčte si loďku

V současné době se hodně lidí vydává na vodu, proto neváhejte a vydejte se na vodu taky. Půjčte si loďku nebo třeba i šlapadlo a užijte si odpoledne s dobrými přáteli, pivem a drobným občerstvením.

Sportem k upevnění přátelství

Jestliže máte všichni v partě blízko ke sportu, proč tímto neupevnit přátelství? Sport lze vykonávat venku, zahrajte si společně badminton, tenis nebo třeba kopanou, pokud je parta přátel složena jen z mužů.