Fashion

Kousky, které by měly mít v šatníku ženy po čtyřicítce

Každá žena se obává jednoho dne, a sice když se její věk překlene přes pomyslnou čtyřicátou hranici. Po čtyřicítce to s ženami jde poměrně z kopce po zdravotní stránce. Přichází menopauza, také jisté změny, které mnohé ženy velice těžce snáší. V případě, že patříte k ženám, které již překonaly tuto pomyslnou hranici, pak víte, že toto období není zrovna dobré pro psychický stav. Abyste však svou psychiku podpořily, doporučujeme si koupit alespoň několik základních kousků do šatníků, které byste měly mít.  

S plynoucími léty se mění styl oblékání nejedné ženy. Navíc se mění i samy ženy, a tak si nemohou dovolit to, co si mohly dovolit nosit v době, kdy jim bylo dvacet. I když si mnohdy ženy po čtyřicítce říkají, že nemohou nosit prakticky nic, najde se několik kousků, které lze označit za základní kousky v každém šatníku ženy po čtyřicítce. Víte, jaké kousky to jsou, jaké kousky se ženám po čtyřicítce hodí? 

Sako 

Jak již bylo zmíněno, s plynoucími léty se mění styl oblékání žen. To, co nosily ve dvaceti, už nemají odvahu nosit. Jejich zájem začíná směřovat spíše k elegantnějším a formálnějším věcem, jako jsou třeba saka. Sako jako takové je v současné době nadčasové a hezky se kombinuje jak s džíny, tak s kalhotami ke kotníkům. Aby ženy po čtyřicítce nevypadaly upjatě, vyplatí se sáhnout po bílých teniskách, které se sakem zkombinujete.  

Černá sukně 

Když jsme mluvili o té formálnosti, nějakou dobu u ní ještě zůstaňme. Černá sukně patří také k základním kouskům, které bychom měli najít v každém šatníku ženy po čtyřicítce. Pakliže se do této skupiny žen řadíte, nabízí se otázka, jestli opravdu máte v šatníku černou sukni ideálně délkově ke kolenům, která se hezky kombinuje opět jak s ležérními kousky, tak s těmi elegantnějšími.