Fashion

Módní trendy pro rok 2022: co se bude nosit?

Móda je každým rokem velmi probírané téma. Zejména na začátku roku, kdy se řeší aktuální trendy. Pojďme se podívat na to, co se bude nosit právě během následujících měsíců, ať máme jistotu, že by nás stylisté ohodnotili deseti body z deseti. Takže, co si letos na sebe vzít, ať ohromíme okolí? 

Mini a mikro 

Hitem letošního roku budou hlavně trendy pocházející z devadesátých let. Mluvíme především o mikro a mini sukních, které bohužel mnohdy odhalují víc, než se sluší a patří. Důležité při výběru těchto modelů je, aby zakrývaly alespoň kalhotky – odhalit se přece jenom nemusí všechno, že ano? 

V každém případě i když jsou mezi námi ti, kteří jsou zarytě proti, přesto všechno se tento trend stane tím hlavním, na co bychom měli letos zaměřit svou pozornost. Stylisté se však shodují na tom, že dovolit si to budou moct jen ženy s naprosto dokonalou, perfektní postavou. 

Kožené modely stále na scéně 

I když se každým rokem najdou v nabídce věci, které jsou zbrusu nové a které stojí nově za pořízení, jsou mezi nimi i trendy, které byly hitem vloni. A na mysli máme především kožené modely. Kožené košile, kožené bundy, kožené kalhoty nebo kabelky – to všechno bude v popředí i letos, tak nad tím už neohrnujte nos. 

Letošní rok ale přijde s novými střihy těchto modelů. Ocvočkované detaily, asymetrické průstřihy, vypasované modely nebo extravagantní svršky – kožené kousky zkrátka budou k dostání prakticky v jakémkoli provedení, které si jen dokážete představit. 

Veri Peri je barvou roku 

Co se bude také nosit, bude veškeré oblečení, které bude v odstínu Veri Peri. Právě tento modrofialový odstín je totiž barvou roku. Mluvíme o velmi krásném odstínu, který se hezky kombinuje s mnoha jinými barvičkami. Co odstín sladit třeba s černou, krémovou nebo hnědou? Dokonce hezky vypadá v kombinaci s oranžovou, i když tato barevná kombinace je spíše pro trochu odvážnější jedince.