Fashion

Moderní obleky pro muže. Černá už je dávno out

Pánové, chcete zaujmout na plesu, svatbě nebo na jiné společenské události? Pravděpodobně zvažujete, že si pořídíte oblek. Oblek není špatná volba, ovšem nevolte takové, které už jsou dávno out. K out oblekům patří černé, které jsou všední, ničím neoriginální. Dnes se cení hlavně originalita, s černou klasikou opravdu nezaujmete. Poradíme vám, jaké konkrétní obleky pořídit, jaké jsou aktuálně moderní.  

Pokud byste zamířili do obchodů s oblečením, určitě byste narazili na celou řadu obleků. Ostatně je jich tolik, že je těžké z fleku říct, který je moderní nebo který stojí za koupi. Jak jsme zmínili, o černé nezavaďte ani pohledem. 

Bordó obleky jsou nadmíru atraktivní 

Černá barva je out, a to i u polobotek. Daleko lépe uděláte, když zvolíte bordó obleky, které jsou opravdu velice stylové. Pánové si mohou myslet, že jsou zženštilé, ale není to tak. Bordó obleky jsou nadmíru šik, zaujmete s nimi. Stále je totiž nevlastní každý, mužům se do této barvy moc nechce, ale je to velká škoda.  

K tomu jen doplnit polobotky hnědé barvy, stejnobarevný pásek, dřevěného motýlka nebo elegantní černou úzkou kravatu, dřevěné manžetové knoflíčky a bílou, vypasovanou košili.  

Na kostky nikdo není starý 

Další atraktivní obleky jsou ty, které jsou kostkované, kárované a podobně vzorované. Bohužel si dnes mnozí pánové myslí, že na ně nejsou dost staří, starší pánové si zase říkají, že už jsou na to až příliš staří. Pravdou ale je, že na kostkované nebo kárované obleky není člověk nikdy ani moc starý, ani moc mladý, vždycky je to dobrá volba.  

U tmavších károvaných obleků klidně noste i černé mokasíny, ale opět se hodí i k těmto typům obleků hnědé polobotky a hnědé pásky.  

Světle modré obleky budí zájem 

Zatímco před nedávnem byly atraktivní hlavně tmavě modré obleky, nyní je to trochu jinak. Atraktivní jsou hlavně světle modré obleky, které se navíc zapínají do kříže. Jsou opravdu stylové. Neváhejte nad nimi, až se s nimi setkáte tváří v tvář.