Fashion

Megan Fox se toho nebojí: Jaké outfity vynesla?

Kdo by si do svého klidného života přál trochu kontroverze, může se nechat inspirovat outfity a chováním americké herecké hvězdy Megan Fox. Ta má s hvězdou kultovního seriálu Beverly Hills 90210 sice tři syny, ale její nezkrotnou povahu to nezbrzdilo.  

Pořádný odvaz 

Kamkoliv se Megan hne, je o pozornost postaráno. Již v době, kdy tvořila pár s Brianem Austinem Greenem, hvězdou kultovního teenagerského seriálu z prostředí Beverly Hills, se v módě příliš zpátky nedržela. Kreace, které ale vynáší nyní, po boku svého současného přítele, jsou skutečně rafinované a odhalující. Megan se toho rozhodně nebojí a Machine Gun Kelly, její partner, s ní v kontroverzních outfitech drží basu. Skvostný pohled pro milovníky módy.  

Na Met Gala s ofinou 

Loni se Megan nechala obléci od hlavy až k patě do červené barvy. Dokonalost sama. Kdo by si myslel, že půjde zahalená jako Kim Kardashian, by se šeredně mýlil. Rudé šaty značky Dundas byly rafinované a jejich dlouhá vlečka elegantní a šarmantní. Sandálky Jimmy Choo měly na vlas stejný odstín jako celé šaty a Megan tak byla za šelmu. Dokonalý vzhled herečky byl podtržen make-upem a vlasovým stylingem, ve kterém vynikala efektní ofina.  

Wet look a tanga na udílení cen 

Při každoročním udílení cen MTV Video Music Awards se již dopředu očekává, kdo přijde v originálním outfitu a stylingu. I zde Megan nebyla za šedou myšku. Uznala, že její dokonalé křivky je škoda schovávat, a na červený koberec se vydala v roce 2019 v průhledných šatech značky Mugler. Na první pohled z oděvu vykukují tanga, která jsou v jiném odstínu, než téměř průhledné šaty. Megan tak působila, jako by si spodničku zapomněla doma. Účes ve stylu wet look umocnil umělecký dojem z celé kreace.  

Už nyní se můžeme těšit na to, v čem se Megan objeví na další společenské akci.