Life

Letošním Vánocům kraluje bílá barva

Začíná už se zdobením domu nebo máte dokonce i vánoční stromeček ve svém obývacím pokoji? Pokud tomu tak opravdu je, nabízí se otázka, jak ho nastrojit. Zatímco někteří zdobí stromeček každý rok stejně, jiní se dívají na aktuální módní trendy, které se každým rokem mění. Pokud bychom měli zmínit letošní trendy, tak bychom řekli, že Vánocům bude kralovat bílá barva.  

I když sníh napadl zatím jen v některých částech republiky, je pravdou, že sněhově bílou barvu si nyní můžeme přinést i do svého vlastního domova. Právě bílá barva totiž podle posledních trendů kraluje letošním vánočním svátkům, a tak si do bílé barvy pěkně slaďte celou svou domácnost a výzdobu.  

Ať už budou Vánoce na sněhu nebo na blátě, bílá barva vám sníh připomene na Štědrý den 

Zatím to s počasím vypadá opravdu všelijak, proto se na počasí nedívejte a automaticky si bílou barvu přidejte do své domácnosti. Ať už totiž budou Vánoce na blátě nebo opravdu na sněhu, což by bylo krásné, Štědrý den můžete mít bílý v každém případě.  

Jesltiže jste milovníkem kombinací, nebojte se zkombinovat bílou barvu s fialovou. Právě fialová je totiž trendem číslo dva o letošních vánočních svátcích.  

Nebojte se ani pastelových barev 

Pokud vám přijde bílá barva příliš nudná a pokud vám fialová barva příjde zase spíše ztřeštěná, měli byste vsadit na pastelové tóny. Laďte proto svou domácnost v takovém případě do zelené barvy a modré barvy. Ideální jsou konkrétně odstíny mátové nebo pistáciové, pokud chcete modrou, ideální je ledově modrý odstín.  

Jestliže jste milovníkem spíše neutrálních kombinací, co vsadit na světle šedou barvu či na béžové zbarvení? I s takto zbarvenými a sladěnými ozdobami letos nešlápnete vedle.  

Zasněžené ozdoby jsou letos in 

Pokud chcete tip na trendy vánoční ozdoby, doporučujeme takové, které vypadají, jako kdyby byly krásně zasněžené. Letos si zkrátka sníh do domácnosti máme přinést ve všech možných podobách.