Fashion

Tři pražské sekáče, kam se vyplatí zavítat při návštěvě Prahy

Návštěva hlavního města České republiky se nemusí nést jenom ve znamení památek. Během času stráveného v Praze můžete navštívit i sekáče, tím pádem si můžete odnést nějakou hezkou novou věc do svého šatníku, aniž byste podpořili velké obchodní módní řetězce, které svou velkovýrobou výrazně škodí naší planetě a které ke své velkovýrobě využívají nejmenší děti, jimž dokonce mizerně platí.  

Pokud si myslíte, že v Praze sekáče nepotkáte, pak jste se spletli. Sekáče v Praze aktuálně potkáte na každém rohu. Je jich pomalu více než klasických obchodních center. Důvodem je neustále rostoucí zájem o sekáče, které jsou daleko navštěvovanější než kamenné prodejny oblíbených módních řetězců.  

Jestliže chcete do second handu zamířit a tím pádem si koupit něco opravdu hezkého na sebe, poradíme vám, do jakých konkrétních sekáčů zamířit. Níže zmíněné tři sekáče se řadí k nejoblíbenějším v celé Praze.  

Slow bazar 

Slow bazar nacházející se v Řeznické ulici je pravděpodobně tím nejvíce navštěvovaným sekáčem v Praze. Jedná se o velice stylový second hand, který je plný nesmírně zajímavých kousků pro různé druhy nákupčích. Navíc každého návštěvníka potěší nevšední, stylový, přesto přehledný a čistý interiér, kde se budete cítit za každé situace opravdu skvěle.  

Šatna second hand 

Pokud se budete pohybovat poblíž Konvitské ulice na Praze 1, určitě byste neměli minout second hand nazvaný Šatna. Jedná se o sekáč, který na téže samé adrese sídlí už od roku 1996. Od té doby se samozřejmě sekáč krapet změnil, aktuálně se jedná o místo, kde seženete skvělé kousky za pár kaček.  

Fifty-fifty second hand 

Třetím oblíbeným a také hojně navštěvovaným sekáčem je second hand Fifty-fifty. Je to velmi sympatický obchůdek nacházející se kousek od náměstí Míru. Tento sekáč není hrabárnou v pravém slova smyslu, je to spíše obchůdek se stylovým oblečením, které vás nebude stát pomalu ani tu hubičku. Vaše peněženka rozhodně zajásá a vy si uděláte radost.