Money

Jakou firmu si vybrat, aby Vám poradila s BOZP a PO?

Málokterý podnikatel si uvědomuje, jak důležité je mít vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu. Mnozí podnikatelé nad těmito oblastmi jenom mávnou rukou, jenže to je samozřejmě špatně. V případě, že se do firmy dostaví neohlášená kontrola ze státní správy, mohou podnikatelé dostat obrovskou pokutu, která zejména drobné živnostníky může dostat na mizinu. Buďte proto ostražití a nepodceňujte bezpečnost práce a požární ochranu, kterou musí mít ze zákona vyřešenou každý podnikatel, školství, zdravotnictví i osoba samostatně výdělečně činná.

Jak již bylo zmíněno, mít vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu, je něco, co je ze zákona povinné. Žádný podnikatel nesmí podcenit důležitost BOZP a PO. Je samozřejmě možné, že mnozí podnikatelé nemají čas řešit oblasti, jako je BOZP nebo požární ochrana. Takovým podnikatelům doporučujeme investovat do jiné firmy, která se jim o všechno potřebné související s bezpečností práce či s požární ochranou postarají.

Otázkou ale je, jakou firmu si vybrat. Na trhu dnes působí celá řada firem, které nabízí poradenství v BOZP a PO.

Vložte se do rukou firmy Extéria

Abyste nemuseli pátrat na trhu a abyste nemuseli hledat firmu nabízející poradenství v BOZP a PO, doporučíme vám společnost, která je díky svým kladným referencím a recenzím daleko před konkurencí. Je jí firma Extéria, jež se pyšní tisíci spokojenými klienty, kteří své zkušenosti sdílí na internetu.

Firma je kladně hodnocena díky skvělým cenám, které jsou účtování za kvalitní služby. Stejně tak je kladně hodnocena i rychlost a ochota.

Nejen poradenství

Společnost Extéria má ve své nabídce služeb nejen poradenství, ale také ráda zpracuje odbornou dokumentaci bezpečnosti práce nebo požární ochrany, postará se o zaškolení či o revizi všeho, co revizi potřebuje (například se postará o revizi spotřebičů či hasících přístrojů).