Fashion

Na jaké značky plavek sází Francouzky?

Plavky jsou opět hojně řešené téma, ostatně jako každý rok. Každý rok ženy svádí obrovská dilemata a hádají se samy se sebou, pro jaké se rozhodnou, do jakých budou investovat. Zatímco loňský rok se nesl ve znamení jednodílných plavek mnohých provedení. Letošní rok se nese ve znamení klasických jednodílných plavek či dvoudílných plavek, které jsou plné volánků. Obrovským hitem je zejména spodní díl plavek ve stylu takzvaných „brazilek“, což jsou vykrojené kalhotky, které zdůrazňují a lichotí dámskému pozadí. Ostatně tento typ plavek preferují české ženy, co preferují Francouzky?

O Francouzkách se říká, že jsou to nejlépe oblékané ženy na světě. V současné době právě ony udávají styl, ony jsou ty, které vědí, co se nosí. Proto se jimi nechme inspirovat i v oblasti plavek. Podívejme se na to, jaké značky plavek jsou u Francouzek oblíbené natolik, že si je pořizují hned v několika provedeních.

Pařížská značka Eres plná barevných plavek

To, že módní svět zasáhla duhová mánie, říkat ani nemusíme. Duhové kousky se dostaly do obchodů rychlostí blesku, což zaznamenala každá žena. Svou barevnou plavkovou kolekci přinesla i velice luxusní pařížská značka Eres, která se letos zaměřila na masivní, stylové a moderní plastové kousky a také na šněrování. Mezi jejich prodejní hit však paradoxně patří malé černé plavky, v nichž se ukazují módní ikony světa. Mezi nositelky malých černých plavek patří i ikona Caroline Daur.

Francouzky milují i americké značky

K dalším oblíbeným značkám plavek Francouzek patří zejména značka Monday Swimwear, která je v oblibě především u žen s plnějším, větším poprsím. Právě ženy s velkými ňadry mají velký problém najít plavky, které by perfektně padly a které by lichotily postavě. Právě značka Monday Swimwear je jednou ze značek, které skutečně padnou.

Mezi nejoblíbenější kousky této značky patří zejména hnědé plavky, které nesou název espresso, či třeba leopardí plavky, které jsou letošním hitem.