Life

Průhledná móda pokračuje. Na trhu se vyskytují průhledné kufry

Určitě jste zaregistrovali několik extravagantností, které se dostaly na pulty obchodů s oblečením. Mezi takové extravagantnosti se řadí zejména masivní, kamenné náušnice, u nichž máte na první pohled dojem, že utrhnou ucho. Dokonce i mnohé slaměné kabelky, které se opět dostaly do módy, nevypadají zrovna nejlépe a nejmoderněji, přesto v módě jsou. K dalším takovým extravagantnostem se řadí i plastová nebo spíše průhledná móda. Do té se v nedávné době zařadily i průhledné kufry. Věřili byste tomu, že se něco takového do módy skutečně dostalo?

Nejdříve se plastová móda začala ukazovat skutečně v malém množství. Lidé si pomalu, ale jistě zvykali na přítomnost plastových kousků, které si mohli zakoupit. Nyní už lze říct, že plastová móda vypukla na plno.

Jaké průhledné modely mohou zdobit šatník?

Mezi nejatraktivnější průhledné kousky se dnes řadí zejména batohy nebo kabelky, v nichž jde všechno vidět. Pokud patříte k ženám, které ve svém batohu či kabelce mají jeden obrovský nepořádek, není průhledná móda pro vás. Pamatujte, že všechno jde v kabelkách vidět.

Do plastové či jinak řečeno průhledné módy zapadají i mnohé boty, které jsou tvořeny z plastu nebo které se pyšní průhledným podpatkem.

A nyní přibyly i průhledné kufry

Do této extravagantní skupiny přibily i průhledné kufry, které jsou opět jen pro ty, kteří se nebojí ukázat, co v kufru nosí. Jestli vás nebude znervózňovat, že jde v kufru všechno vidět, jsou průhledné kufry to pravé, do čeho máte investovat.

Průhledný kufr sám o sobě nevypadá ošklivě. Zakoupit ho lze v mnoha zajímavých provedeních. Problém skutečně spočívá jen v tom, že v něm jde všechno vidět, bohužel. Kufr má však kromě toho samá pozitiva. Kolečka jsou pevná, stejně jako rukojeť. Zipy lze zakoupit v mnoha barvách, jen ta průhlednost – ta je skutečně extravagantní.