Fitness

I s knihou lze zhubnout

Ke krásné postavě vede jen jedna cesta, která není zrovna rychlá. Jenže jelikož se blíží léto rychlostí blesku, je načase najít nějakou efektivní a rychlou cestu, protože do léta a do promenády v plavkách na koupalištích nezbývá už zrovna tolik času. Drastické diety rychle vynechejte, protože JOJO efekt je zrádný a ještě než byste se ukázali v plavkách na koupališti, tak byste přibrali dvakrát takovou váhu, než předtím. Dbejte tedy na to, abyste se dietám vyhnuli. Zkuste to však s efektivnějším cvičením a nevymlouvejte se na nedostatek času. Vždyť patnáct minut si přece vždycky najdete nebo ne? Zaměřte se proto na cviky se Zuzkou Light. Jestliže však nevěříte online videím, zkuste to s její knihou, která vám mimo jiné ukáže nejen efektivní cviky na hubnutí, ale především i recepty, podle nichž byste se měli řídit, jelikož hubnutí není jenom o cvičení, ale především o vyvážené, kvalitní, pestré a pravidelné stravě.

Za tři stovky získáte hotový poklad

Knihu můžete koupit zhruba kolem tří set korun, což znamená, že za takovou nízkou částku získáte do rukou naprostý poklad, co se týče hubnutí. Pokud se budete držet základních kroků a samozřejmě jejich receptů, dosáhnete efektivního hubnutí během zlomku měsíce. Záleží však na vás a na vaší zodpovědnosti. Musíte se do toho ponořit, nemyslete pouze na to, že stačí dva dny a konec. Chce to vytrvalý boj, protože do léta už mnoho času vážně nezbývá. Je načase s tím začít něco dělat, a to právě nyní s touto skvělou knihou.

Pakliže však nejste zrovna nadšenci do Zuzky Light, zkuste to s klasickou Jillian Michaels, která vás však může po chvilce nudit efektivními, ale stereotypními cviky. Ovšem s někým vytrvat musíte, tak si raději zvolte svou online trenérku, než abyste vyhazovali tisíce za měsíc náročné dřiny, která bude povětšině i bez výsledků.