Beauty

Beauty trendy, které budou vždycky v kurzu

Zajímáte se o kosmetiku? Milujete líčení a sledujete beauty trendy, které propagují nejen české, ale také zahraniční vizážistky? Každá žena ví, že líčení je součást celkového vzhledu. I to má podíl na tom, jak na okolí působíme nebo jak se lidem líbíme. Jelikož se ženy chtějí líbit komukoli, jsou ochotné strávit v koupelně líčením se i dlouhé hodiny. Zatímco některé ženy sází na přirozené líčení, jiné na sebe zbytečně “patlají” stovky make-upů a jiných líčidel. Abyste se líčili tak, jak to udávají vizážisté, mějte na paměti beautdy trendy, které nikdy nevyjdou z módy.  

V poslední době se chce zařadit mezi beauty trendy mnoho věcí. Například se jakýmsi trendem chce stát obočí podobající se spálené hranolce nebo dlouhé, nalepené řasy, které opravdu nejsou nic přirozeného. Nenechte se unést těmito rádoby trendy, vsaďte na několik beauty trendů, které jsou osvědčenou klasikou, která bude vždycky v kurzu.  

Kouřové líčení je stále in 

Kouřové líčení je něco, co se zkrátka nosilo, nosí a nosit se bude. I když se už nesetkáte s mnoha ženami, které se takto líčí, neznamená to, že je to něco, co je už dávno out. Kouřové líčení hlavně není určené k běžnému nošení, je to naopak líčení určené spíše na večírek nebo na společenskou událost, kde má žena vypadat co nejlépe.  

Červené rty pro každou ženu 

Co také nevyjde z módy je rozhodně červená rtěnka, kterou si může na své rty nanést naprosto každá žena. Červené rty jsou smyslné, sexy, přesto stále elegantní a rozzáří každý ženský obličej. Navíc doplní outfit a ženy jsou tím pádem nepřehlédnutelné.  

Ofina je v kurzu 

Chtěli jste si v minulosti ostříhat ofinu, ale neměli jste na to takzvaně “koule”? Příště se už nebojte, ofina je taky jeden z beauty trendů, které se stále drží v módě a držet se budou. Samozřejmě ofina nesluší každé ženě, záleží vždy na tvaru obličeje.  

Mikádo pro elegantní dámy 

Co taky nikdy nevyjde z módy, je jeden účes – tím účesem je mikádo, které je pro každou elegantní dámu. Mikádo má dlouho historii a v minulosti prošlo několika etapami vývoje, přesto se řadí k účesům, které jsou sázkou na jistotu.