Life

Zimní dekorace, které u vás doma nesmí chybět

Zimní období je časem, kdy doma trávíme o něco více času než během letních dnů. Tyto chvíle jsou proto ideální pro tvorbu zimních dekorací, které vám vytvoří neodolatelné kouzlo domova. 

Něžná krása na okně

Co byste řekli klidné sněhové pokrývce na vašem okně? Vystřihnout si z papíru vločky různých tvarů a velikostí a nalepit je pomocí průhledné lepicí pásky na okna je záležitost, která vám zabere zhruba hodinu vašeho času. A výsledek? Dokonalý doplněk ve vaší domácnosti, se kterým budete moct si vychutnat zimní čas i v případě, že venku zrovna nepanuje bílá nádhera. Skví se u vás doma kuchyně na míru? V případě kvalitního nábytku se nemusíte zimních ozdob bát ani na povrchu skříněk vašeho nábytku na míru. 

Kreativní chvilka

Myslíte si, že byste si rádi udělali chvíli pro sebe a domácnost na zimu ještě o něco více připravili? Kreativní chvilku si můžete vychutnat například tak, že si připravíte malý štětec a obyčejnou bílou temperovou barvu. Na okno vašeho příbytku namalujte motiv zimní krajiny. Dokonale tak doplní vystřižené sněhové vločky, kterými jste si již radost udělali. Až zimní čas pomine, jednoduše barvu smyjete. Bude tato zimní krajina dělat radost i vám?

Moderní dekorace

Když pomine vánoční čas, je najednou byt prázdný. Na místě vánočního stromečku, adventního věnce a dalších vánočních symbolů najednou zůstalo prázdné místo. Přitom stačí velmi málo a můžete si vytvořit působivé zimní aranžmá. Stačí pevné suché traviny nebo úzké větvičky, které naleznete v přírodě, postříkat bílým sprejem. Najednou získáváte dekoraci, která podtrhne moderní a minimalistický styl domácnosti. Dalších ozdob netřeba. 

Milujete zimní období? Dejte to vědět také svému okolí a nachystejte si zimní truhlíky na vaše okna. Stačí několik větviček jehličnanů zapíchnout do květináče, doplnit je bíle nastříkanými větvičkami listnatých stromů a doplnit celek bílou stuhou. Užijte si zimu i vy!