Fashion

Trendy letošní plesové sezony. Okouzlete svým outfitem

Chystáte se na ples a nevíte, co si obléknout? Vaše šatníky sice rupají ve švech, ale nenacházíte uvnitř nich nic, co by se hodilo na ples, na který míříte? Naštěstí si nemusíte dělat hlavu s tím, co si vezmete, máme pro vás několik tipů, kterými se můžete nechat inspirovat. Zazařte tedy na letošních plesech a okouzlete outfitem, který jen tak někdo nemá nebo na který si jen tak někdo netrumfne.  

Každý rok se na plesech najdou módní hříšníci, ale samozřejmě i ti, kteří sahají po staré dobré klasice. Každý rok chtějí teenageři okouzlit svými krátkými sukněmi a mini šaty, které se však už dávno nenosí, každý rok starší pánové vytáhnou košile s krátkými rukávy, které nezkombinují zrovna stylově. Vynikejte nyní v davu těch, kteří sází na jistotu nebo kteří naopak experimentují, ale s kousky, které se už dávno nenosí.  

Dlouhé šaty jako stále dobrá alternativa 

I když dlouhé šaty sahající až po zem najdete v obchodech minimálně, pořád je to druh šatů, s nimiž se vyplatí na ples zamířit. Krásně zahalí nehezky tvarované nohy, kromě toho existuje tolik střihů, každá žena si jistě najde svůj střih, který jí bude perfektně sedět. Dlouhé šaty si mohou dovolit zejména vyšší dámy, a to z jednoho prostého důvodu – šaty nebudou opticky zkracovat postavu. K dlouhým šatům až po zem noste zásadně lodičky s jehlovým, vysokým podpatkem. Nižší boty opět opticky zkracují postavu ženy. 

Kostýmky byly vloni in, letos jsou také 

Móda se neustále vrací do minulosti, to ostatně potvrzují i kousky, které se nyní nosí. Vloni jistým comebackem byly kostýmky, ty se ostatně nosí i letos. Pokud jste spíše na pánský styl a milujete kalhoty, kostýmky jsou to, co byste měli obléknout. A k tomu samozřejmě lodičky, nižší boty se ke kalhotám moc nehodí.  

Skládané sukně 

Krok stranou byste udělali s krátkými sukněmi, pokud ale zvolíte sukně skládané, uděláte nejlíp. K tomu jednoduché body, sandálky nebo lodičky do špičky a jemnou malou kabelku na styl psaníčka. A outfit na ples je vykouzlen.