Beauty

Potraviny, díky kterým zmizí nehezké kruhy pod očima

Ženy se každé ráno snaží o to, aby zamaskovaly nepříjemné kruhy pod očima, které jsou opravdu hodně viditelné a které značí probdělou noc. V případě, že nemají korektor nebo rozjasňovač, mají velký problém. Obyčejný make-up jim efektivně nezakryje modré kruhy pod očima, které jim kazí celkový look. Naštěstí existují potraviny, jež s kruhy pod očima úspěšné bojují. Víte, jaké potraviny to jsou? Jaké potraviny rychle a efektivně zničí nehezké kruhy pod očima? 

Okurky jako vždycky efektivní pomocník 

Kdo by neznal přikládání okurek na oči, případně pod oči. Jedná se notoricky známý trik, který by měla jednou za čas aplikovat každá žena, kterou trápí kruhy pod očima. Okurka jako takový má vysoký podíl vody ukrytý v sobě, hydratuje tedy jemnou kůži okolo očí. Kromě toho má v sobě mnoho vitaminu K, který je známý svými protizánětlivými účinky. Navíc vitamin K dokáže eliminovat barevné nerovnosti pleti.  

Syrové brambory taky pomáhají 

Až budete vařit oběd, udělejte si chvilku na sebe čas. Než se vám uvaří brambory, dejte si plátky syrových brambor na oči a pod oči. Jelikož vydrží déle studená, je trochu efektivnějším pomocníkem v boji proti kruhům pod očima než okurka. Díky své dlouhé studenosti dokáže také eliminovat otoky, a to se taky někdy hodí.  

Petržel jako pomocník plný vitaminu C 

I když se vám to může zdát na hlavu, petržel je dalším pomocníkem v řadě, který úspěšně bojuje proti kruhům pod očima. Stačí, když si ho rozmixujete s horkou vodou, poté ho necháte vychladnout a následně ho nanesete houbičkou pod oči, klidně i na make-up.  

Oblíbené avokádo 

Oblíbené avokádo není skvělé jen do pomazánek nebo na vajíčka, ale je také skvělým pomocníkem v boji proti kruhům pod očima. Krásně hydratuje pleť, pleť zbavuje suchosti a okolí kolem očí zbaví zmodralých kruhů.