Life

Tipy na vánoční dárky pro každého

I když většina lidí objednávala své dárky na Vánoce pro blízké z Číny s předstihem, někteří lidé nechávají opět všechno na poslední chvíli a vydávají se do toho největšího vánočního šílenství den před Štědrým dnem. V tuto chvíli jsou rozhodnuti vzít všechno hezké, na co narazí, ostatně už nemají, z čeho vybírat. Přece jen kupovat dárky den před Štědrým dnem je riskantní, na pultech v obchodech už opravdu nic není. Někteří jsou chytřejší a nakupují přes internet, ale zde je zase riziko, že zboží nestihne pod stromeček přijít. Nicméně ať už se rozhodnete pro jakoukoli alternativu vánočního nakupování, poradíme vám, co vašim blízkým rozhodně udělá radost a co jim pořídit.

Jelikož je kupování oblečení v mnoha případech velmi riskantní, raději se zaměřte na krapet jiné věci – oblečení nechte, ať si koupí sami. Nebo jim případně pořiďte dárkový poukaz v určité hodnotě a oni si oblečení půjdou vybrat sami.

Nakupujte knížky

Ideálním dárkem pro čtenáře jsou knížky. Zjistěte si jen oblíbený žánr nebo nenápadně se zeptejte, po jaké knížce blízký člověk touží. Sice knížky nejsou úplně levné, na druhou stranu se jedná o vděčný dárek, který potěší v každém případě.

I u dětí s knížkami zabodujete. Jen volte takové, které opravdu potěší – ideální jsou knížky s krásnými ilustracemi a menším množstvím textu.

Nakupujte hry

Nezáleží na tom, jestli se rozhodnete koupit hry do Xboxu nebo na PlayStation, hry jsou stále dobrým dárkem, který je sice trochu dražší, ale opět se jedná o vděčný dárek. Jestliže nejste zastáncem digitálních a virtuálních her, kupte nějaké deskové hry, u kterých se zabaví celá rodina během vánočních večerů. Pamatujte, deskové hry je dobré buď koupit ve slevách, jsou opravdu velmi drahé, nebo se spokojte s hrami v Pepcu či v podobných obchodech. Zde nakoupíte deskové hry za minimální ceny, navíc se jedná většinou o napodobeniny her dobře známých, jen jsou tedy mnohem levnější.