Dokonalá dámská jízda: jak na to? 

Dnešní hektický svět nás neustále žene kupředu, přičemž nám jen málokdy dává možnost se na chvilku zastavit a vydechnout. Z postele do ulic, do práce, do posilovny, na schůzku, na nákup, uvařit, spát a znova. Abychom mohly tento cyklus efektivně zvládat a nezbláznit se z toho, je nezbytné, dopřát si jednou za čas i trochu uvolnění a zábavy. A s kým lépe než s kamarádkami? 

Dámský večírek, sleepover, nebo jen prosté posezení kde proberete nové trendy, krásné muže v okolí, pomluvíte protivně oblíbenou kolegyni. To vše je občas potřeba. Tady je několik tipů, které mohou dámskou jízdu zpříjemnit. 

Dobré jídlo  

Zní to jako samozřejmost, ale bývá to nejzapeklitějším oříškem. Nechcete nic těžkého, po čem by se nikdo už ani nehnul, ani nic, co by vám zabralo dva dny na přípravu. Zkuste sushi. Ať už si ho objednáte z restaurace, ze které vám ho dovezou až domů, nebo ho s kamarádkami zkusíte vytvořit vlastními silami. V prvním případě si určitě pochutnáte, ve druhém se při nejhorším alespoň pořádně nasmějete. 

Hudební/filmová kulisa  

Není nic horšího než hrobové ticho, když mají všichni plnou pusu jídla. Nezapomeňte tedy podbarvit atmosféru hudbou, nebo filmem, který znáte a můžete z něho citovat známé narážky. Z hudební scény nelze nedoporučit nové album Beyoncé, Lemonade, nebo klasického miláčka žen, Michaela Buble. Mezi filmy, které se dokonale hodí pro dámskou společnost, se již po několik let řadí Pitch Perfect, Mean Girls nebo The Sisterhood of the Traveling Pants. 

Vodné pití  

Odpolední káva nebo víno určitě nejsou špatnou volbou. Chcete-li ale být malinko originálnější, zkuste si připravit domácí mohito, ovocný grog nebo čerstvě vymačkaný domácí pomerančový džus. Snadné recepty lze najít všude na internetu a uvidíte, že budete příjemně překvapeny. Stačí pár ingrediencí, se kterými můžete dle libosti experimentovat a zázrak je na světě. 

Pokud chcete večírek pozvednout na vyšší level, není nic snadnějšího než objednat manikérku, vědmu, lektorku jógy či další zajímavou aktivitu. Hlavní ale je, vybrat správné lidi, se kterými chcete svůj čas strávit.