Fashion

Slaměná móda se vrací. S jakými kousky okouzlíte?

Pokud sledujete módní svět, moc dobře víte, co se aktuálně nosí. Jestli se však o módní svět nezajímáte, možná byste chtěli poradit. Když se nyní vydáte nakupovat, ihned si povšimnete retro kousků, které moc dobře znáte z dávných let. Právě retro styl se nyní dostal do módy a zaujal tolik lidí, že v módě jistě nějaký ten pátek ještě pobude. Pokud bychom měli vypíchnout několik konkrétních kousků, zmínili bychom například topy s odhalenými rameny, které nosila například krásná Sandy v nestárnoucím filmovém muzikálu „Pomáda“. K dalším oblíbeným retro kouskům patří ledvinky a kupodivu i slaměná móda, která se vrátila teprve nedávno.

Se slaměnými kousky se nyní setkáváte poměrně často. Slaměná móda přišla na pulty obchodů zhruba v polovině jara, od té doby však trhá rekordy a je velice úspěšná. Kdo by to byl řekl. Kdysi nezajímavá móda bude jednoho dne tak oblíbená, že jí bude nedostatek.

Otázkou je, jaké konkrétní kousky stojí za koupi. Ne se všemi modely okouzlíte.

Slaměné kabelky jsou aktuálním hitem číslo jedna

To nejzajímavější, co si do svého šatníku či do své módní sbírky můžete přinést z obchodu, jsou slaměné kabelky, které lze kombinovat s mnohým. V současné době jsou populární zejména proto, že je koupíte v přírodní barvě nebo v černé barvě, což jsou dvě barvy, které se snadno kombinují naprosto se vším. Slaměné kabelky si lze koupit v kulatém tvaru nebo ve tvaru krabičky. Zejména krabičkové kabelky vypadají velice zajímavě a nevšedně.

Slaměné klobouky přišly na scénu

Zatímco loňský rok se nesl zejména ve znamení elegantních klobouků, letošní rok je v tomto ohledu trochu jednodušší. Do módy se totiž přinesly slaměné klobouky, které znáte z dob svého mládí. Zaujmete dnes jak s velkými klobouky, tak s drobnými kloboučky ve stylu Michaela Jacksona.

Jakému slaměnému klobouku dáte přednost vy?