Beauty

Regenerujte své vlasy za pomoci osvědčených rad

Špatná péče o vlasy má bohužel své následky. Pokud si vlasy špatně umýváte, pokud ve vašich vlasech zůstává šampon nebo pokud své vlasy neustále upravujete pomocí horkých kulem či fénů, nemůžete se divit tomu, že jsou vaše vlasy slabé, bez lesku a života. Navíc mnohým ženám se lámou, jiné trpí vypadáváním vlasů, dalším nerostou. Naštěstí i s těmito problémy jde něco dělat. Stačí mít neustále na mysli několik babských rad, díky kterým vaše vlasy opět ožijí.

Na internetu v současné době najdete mnoho rad, které vám mohou pomoct s oživením vašich vlasů. Abyste nemuseli zkoušet jednu radu za druhou, přinášíme vám jen ty nejefektivnější a nejúčinnější rady, které vám pomůžou opět oživit vaše vlasy.

Na roztřepené konečky je tu kokosový olej

Kokosový olej se považuje za zázrak současnosti. Můžete ho používat nejen v kuchyni, ale taky se hojně používá v kosmetice. Nejen, že se jím mažou suché nohy, ale taky pomáhá zatočit s roztřepenými konečky. Stačí, když si na noc vlasy potřete kokosovým olejem, poté je zabalíte do sáčku a ráno je umyjete. Vlasy ihned ožijí, nebudou tak suché a konečky se nebudou lámat. Pokud si kokosovým olejem potřete pokožku hlavy, zbavíte se nepříjemných a viditelných lupů.

Čaje vyživují barvu vlasů

Málokdo to ví, ale čaje se jenom nepijí. Taky se s nimi polévá hlava. Po umytí si mohou ženy polít hlavu čajem, díky kterému dojde k vyživení barvy vlasů. Blondýnky by si vlasy měly oplachovat heřmánkovým čajem, brunetky, černovlásky nebo jinak tmavovlasé dámy mají volit černý čaj.

S majonézou proti suchosti vlasů

Když jsme výše zmínili suchost vlasů, existuje ještě jedna surovina, která vlasy ihned vyživí. Je jí majonéza. Když si s ní potřete vlasy a necháte ji chvilku působit, vlasy se zregenerují a suchost bude pryč.

Podobně působí i olivový olej, který navíc podporuje růst vlasů a zabraňuje vysoušení pokožky hlavy.