Fashion

Předpověď svatebních trendů pro rok 2019

Budete se příští rok vdávat a už nyní si chcete rezervovat šaty, které vám budou dokonale padnout? Je dobré myslet na svatbu s předstihem, přece jen je svateb mnoho, zejména levnější krásná místa jsou brzy obsazená. Stejně tak jsou brzy rezervované stylové, leč nádherné šaty. Pokud si chcete šaty rezervovat už nyní, v ideální případě se nechte inspirovat svatebními trendy příštího roku. Vybírejte si šaty podle toho, co se bude příští rok nosit. O šaty se tak příští rok nemusíte starat, budete je mít rezervované s vědomím, že budete stylová nevěsta.

Jenže co se bude příští rok nosit? Přinášíme vám předpověď stavebních trendů pro příští rok. Vyberte si šaty, které vás udělají tou nejkrásnější nevěstou na celém širém světě.

Úzké šaty budou dominovat

Pokud jste krásná a štíhlá, určitě zvolte úzké šaty. To jsou totiž šaty, které se budou nadnášet nad ostatními šaty. Zatímco většina nevěst sáhne po tradičních šatech, které budou bujné a které budou mít mnoho spodniček, vy okouzlíte s jednoduchostí. Nemusíte se však bát toho, že byste přišli dlouhou vlečku. Úzké šaty s vlečkou najdete v mnoha svatebních salonech.

Vyhněte se však šatům bez ramínek a saténu. Zvolte spíše krajkované šaty, které mají krásné rukávy a hezký střih lichotící postavě. Nemusíte mít úzké šaty za každou cenu, opravdu, ať sednou a vypadají hezky. Vyhněte se také korzetovým provedením.

Není třeba velké sukně

Mezi svatebními trendy pro příští rok najdeme také šaty, které nemají velké sukně, mají sukni jen hezky splihlou, bez kruhů a spodniček. Právě tato volně splihlé šaty jsou nádherné, zejména provedení s krajkami je velmi stylové.

U těchto šatů nemějte vlečku, spíše mějte delší závoj, který klidně může sahat až na zem. V ideálním případě by měl být i závoj krajkovaný, ale na druhou stranu všeho s mírou – ani s krajkami se to nemá přehánět.