Money

Podnikejte bezpečně

Víte, co to znamená “podnikat bezpečně”? Podnikat bezpečně znamená to, že budete podnikat bezproblémově, aniž byste se báli neohlášených kontrol nebo toho, že v případě úrazu na pracovišti budete muset utrácet či platit. Žádný podnikatel nerad platí zbytečně, proč se tedy řadíte k těm, kteří mnohdy zbytečně utrácí? Ať už se stane pracovní úraz nebo přijde neohlášená kontrola, můžete být připraveni, můžete být před nepříjemnostmi v bezpečí. Stačí, když si najmete služby firmy, která vám pomůže být v bezpečí.

Ideálním partnerem při cestě v podnikání je firma Extéria, která vám pomůže být v bezpečí. V současné době se pyšní tisícovkami spokojených klientů, které se podařilo zastoupit skoro v devíti stech případech. Díky zastoupení při neohlášených kontrolách se podnikatelům ušetřilo více jak šestnáct milionů korun. Přidejte se také k nim, zachovejte je v bezpečí.

Pokud budete mít vyřešené BOZP a PO, můžete být v klidu a nemusíte se neohlášených kontrol ze státní správy bát. Jestliže však nebudete mít BOZP a PO vyřešené, v případě neohlášené kontroly vám bude udělena pokuta, která se může vyšplhat až do stovek tisíc korun.

Nepodceňujte to, podnikejte bezpečně, a to tak, že zainvestujete do balíčku ročních služeb BOZP a PO.

Buďte v klidu s balíčkem Klídek

Balíček ročních služeb se jmenuje trefně Klídek a jedná se o balíček služeb BOZP a PO, díky kterému už nebude žádná neohlášená kontrola překvapením. Balíček zahrnuje veškeré pravidelné činnosti potřebné k tomu, aby se splnily vaše zákonné povinnosti v oblasti BOZP a PO.

 Co je obsahem balíčku a kde balíček objednám?

Kromě pravidelných činností, které jsou potřeba k tomu, aby se splnila zákonná povinnost, je obsahem balíčku také odborně způsobilá osoba, která se nejenže postará o školení a která má na starost hlídání termínu školení a prověrek, ale také zastoupí v případě kontroly.

Balíček ročních služeb BOZP a PO je možné objednat online vyplněním formuláře na www.bezpecnepodnikani.cz.