Fashion

Pár ve stejném oblečení? To je #couplegoal

Co je hitem letošního roku? Stejné oblékání párů. I když to někomu může připadat “uhozené”, není na tom nic špatného. Je však třeba konstatovat, že platí i v tomto případě, všeho moc škodí. Pokud jste tedy zamilovaní a chcete nosit stejné oblečení od stejných značek, doporučujeme to brát opravdu velice s rezervou. Víme, co je povoleno a co už je přes čáru.

Pokud jste na ulici někdy potkali pár oblečený ve stejném oblečení, určitě jste jen zakroutili hlavou. Bohužel mnozí lidé se domnívají, že je to něco přes čáru, že se to nehodí, že vypadají jako dvojčata, i když dvojčata opravdu nejsou. Jenže to je dneska v pořádku, móda si to dokonce přeje. Ale jak jsme zmínili, musí to být v přijatelné hranici. I když v módě nyní platí, že čím více všeho budeme kombinovat, tím lépe, u oblékání párů do stejného to neplatí.

Stejně oblečené páry do puntíku mohou být maximálně jen na fotkách, kde to nevypadá tak špatně. Pokud se však fotit nejdete, raději se oblékněte stejně jen do jisté míry.

Co je povoleno?

U oblékání zamilovaných párů do stejného oblečení jsou povolena například stejná trička, která jsou většinou schována pod bundou nebo mikinou. Je však pravdou, že pokud mají i stejnou barvu kalhot, už raději stejná trička neoblékejte.

Co však nevadí, jsou stejné boty. Obvykle se nosí boty značky Converse, které jsou typickou obuví pro páry. Mnohé páry se v nich často vyfotí na sociální sítě a přidají hashtag #couplegoal, na základě čehož dostanou hromadu “lajků” a kladných komentářů.

Ať nejste jako dvojčata

Mít stejné boty či tričko, to je ještě v pořádku. Jenže oblékat se naprosto jako dvojčata, to je něco, co nevypadá u páru zrovna líbivě. I když to móda podporuje, my to trochu zavrhujeme. Raději to udělejte tak, že si koupíte danou věc v odlišných barvách. To je taky jistý #couplegoal, navíc nebije tak moc do očí.