Money

MSC MetPro a.s., specialista na tvarové pálení

Hledáte-li profesionální společnost, která nabízí svým zákazníkům služby s individuálním přístupem při řešení potřeb zákazníka, zkuste to u odborníků na slovo vzatých. Společnost MSC MetPro a.s. si zakládá na svém týmu špičkových odborníků, se kterými se dlouhodobě specializuje tvarovému pálení a navazujícím operacím. Hlavní službou je pálení přesných tvarových výpalků za použití nejnovějších technologických postupů. K pálení tvarových výpalků je používán kyslík/acetylén, plasma a laser. Mezi další služby patří ohraňování, úkosování, rovnání plechů, ohýbání plechů, tryskání, vrtání, závitování včetně dopravy hotových výpalků na místo určené zákazníkem.

Hlavní přednosti a služby MSC MetPro a.s.

Vedle týmu zkušených pracovníků tato společnost disponuje i kvalitním strojním vybavením. Buduje se svými klienty dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře a nabízí vždy něco navíc. Na první místě vždy stojí prvotřídní kvalita s bohatou nabídkou služeb, krátké dodací lhůty a odborné poradenství v oblasti zpracování hutního materiálu. Díky dobrému zásobování skladu a kvalitnímu servisu se vám nestane, že musíte na svou zakázku dlouho čekat. Všechny použité materiály a skladové zásoby pochází od renomovaných a léty prověřených dodavatelů.

Zakázková kovovýroba a strojírenská výroba

Rozsah činností je opravdu široký. Zahrnuje pálení a řezání plazmou nebo laserem, pálení tvarových výpalků, ohýbání i rovnání plechů a další navazující operace. Zákazníci zde mohou nalézt i dodávku hutního materiálu, jako kvarto plechů a konstrukčních oceli. Služby jsou určeny pro klienty ze širokého spektra odvětví, tedy pro stavební, strojírenský, obchodní a výrobní společnosti. Další službou je poradenství v oblasti zpracování a použití vhodných materiálů. Podle požadavků zákazníka společnost provádí i balení a zpracovává poptávky i v nestandardních formátech. Samozřejmostí jsou zkoušky ultrazvukem, povrchové a tvarové úpravy materiálu, svařování i skružování.