Fashion

Kožíšky jako součást džínové, ale i bomberu

Jelikož se podzim pomalu, ale jistě blíží ke svému konci, už se asi nezajímáme o to, jaké podzimní bundy jsou letos v kurzu a jaké si máme koupit. I když přece jenom se najdou opozdilci, kteří celý podzim odolávali nějakým stylovým bundám, jež se hodí pro podzimní období, a rozhodnou se je na poslední chvilku koupit. Navíc jelikož se do prodejen musí dostat nové zboží a jelikož pomalu končí podzimní sezona, přijdou opět velké výprodeje, kde řadu takových podzimních bundiček, které vynosíme i na jaro, rozhodně ukořistíme.

Letos byla podzimní móda opravdu různá. Našli jsme v podzimních kolekcích řadu kabátů, které se dají nosit i na zimu. Nejvíce nás však překvapily hlavně zpracování bund. Zejména bomberů, které se najednou začaly prodávat hlavně v délce pod zadek, ale také nás nadchnuly trochu jiným zpracováním, a sice kožíškem. Ten se stal dokonce součástí i džínových bund, ale toho jsme si mohli všimnout už i loňské zimní kolekce.

Kde se vzal, tu se vzal…

Kožíšek se najednou z ničeho nic vynořil. Dalo by se říct, že se jedná možná o další comeback? Kdo ví. I když tento comeback by se rozhodně vyplatil. Kožichy jako takové bodují v zimě, ale během letošního podzimu bodují kožíšky schované uvnitř, pod fešnou fasádou. Mohli jsme je zaregistrovat ve zmiňovaných bomberech či v džínových bundách?

Jak takové bundy vypadají?

Fantasticky! Bombery jsou vyteplené, což ocení milovníci těchto bund. Navíc mnohé z nich mají dokonce i límeček, na který nejsme u bomberů zvyklí. Právě na něm jde vidět, že je bomber s kožíškem, protož samotný límec je z kožíšku. Tudíž už to svědčí o tom, že se jedná o teplý kousek. Takový kousek najdeme třeba v obchodech značky C&A za zhruba 1500,-

Co se týče džínových bund, ty si asi umíte představit. I když jsou třeba roztrhané, pořád jde vidět, že jsou vyteplené, na první pohled. Kožíšek většinou čouhá nejen z rukávů, ale také se ukazuje i jako límeček. Velice stylové provedení džínových bund s kožíškem najdete třeba v ZAŘE za zhruba 1700,-