Fashion

Kabelky, které jsou nyní v módě. Už je máte ve sbírce?

Móda se mění jako na běžícím pásu. Pokud patříte k nákupní maniakům, stojí za zvážení několik konkrétních modelů, které sen a žebříčku popularity uchytily letos. Prozraďme si, jaké módní doplňky stojí letos za hřích. 

Crossbody kabelky stále středem pozornosti 

Letošní rok stejně jako vloni bude patřit crossbody kabelkám. Tento model se těší stále neutuchajícímu zájmu, a to především díky jeho praktičnosti. Nosit takovou kabelku můžete pohodlně přes rameno, což je v mnoha oblastech opravdu žádoucí. 

V současné době jsou crossbody kabelky vyráběny mnoha světovými značkami. Pokud tedy toužíte po kvalitě samotné, doporučujeme pořídit si třeba značku Guess, která pozvedne outfit zase na zcela jinou úroveň. 

Pytle, na scénu! 

Pokud jste v posledních týdnech procházeli obchody s oblečením a módními doplňky, pravděpodobně jste zaregistrovali takzvané pytle, které se s oblibou navrací na scénu. Mluvíme o kabelkách ve tvaru pytle, které mohou ženy nosit k různým druhům outfitů. Ať už jste milovníky formálního nebo méně okázalého stylu, pytle musí být součástí vaší sbírky. 

Jejich hlavním plusem není jenom jejich vzhled, ale především jejich velikost. Vejde se do nich prakticky všechno, co jen potřebujete. A to se hodí, nemyslíte? 

Kohoutí stopy znovu v módě 

I ve světě kabelek evidujeme, že se navrací trendy z devadesátých let. Letošní rok vévodí všemu hlavně takzvaná kohoutí stopa, která se promítne právě i do kabelek. Pokud si takovou kabelku chcete pořídit, doporučujeme hledat takové, které jsou s péřovým zdobením.  

I když se jedná o poměrně výrazný motiv, v současné době se objevuje i u dalších kousků a s opatrností se nemusíte bát je kombinovat. Vzor kohoutí stopy ovládl módní svět, proto se doporučuje mít v šatníku alespoň dva kousky tohoto motivu. A jedním z nich by měla být i kabelka, kterou tady opěvujeme.