Fitness

Jillian Michaels zaručeně zpevňuje postavu

Mnoho žen hledá vždy ten nejlepší lék na to, jak se zbavit přebytečných kil. Začínají zdravé, pestře a kvalitně jíst, což je pro ně asi to nejlepší, co můžou pro své tělo udělat. Z osmdesáti procent mají už vyhráno. Sice se to pro ně může zdát jako nejtěžší úkol, přesto je zapotřebí ho splnit. Bez něho hubnutí snáze opravdu nepůjde. Na svou stravu je dobré si dbát, abychom měli přesně ten přísun vitaminů, minerálních látek a dalších složek, které máme dennodenně mít. Mimo stravování musíme dbát na zdravý pitný režim – bez toho zhubnout taktéž nepůjde. Ovšem je zapotřebí, abychom pili po celý den, ne až tehdy, kdy přijdeme po dlouhém dni z práce domů a překvapíme naše ledviny nečekanou vlnou dvou litrů vody. S tímto bychom je brzy všichni odrovnali.

A jak to bývá v pohádkách, i na této „kouzelné“ cestě ke štíhlé a pevné postavě je potřeba dodržovat ne dvě, ale rovnou tři (ach, ta zázračná číslice tři) pravidla. Tím třetím je samozřejmě pravidelný pohyb. Zapomeňte na měsíční výzvy, které kolují po internetu. Jsou zbytečně náročné a nepomáhají tak, jak byste chtěli. Samostatné cvičení doma, které se skládá z vámi vybraných cviků, taky zrovna nebude to pravé. Jelikož málokdy víte, jak správně držet postavu, je zapotřebí cviky cvičit pořádně. Jinak si můžete navíc ublížit. Pokud opravdu nevíte, co dělat a nacházíte si pouze půlhodinku volného času na sebe, zvolte intenzivní cvičení s Jillian Michaels.

Možná ji budete z celé duše nenávidět už po dvou dnech, kdy vás budou končetiny řádně bolet, ale pokud vydržíte, společně s ní dosáhnete výsledků. Možná ne na váze, ale oči změnu postavy rozhodně nepřehlédnou. Své videa má online na Youtube.com. Vždy cvičí se dvěma pomocnicemi, na kterých ukazuje, jak správně se má cvik cvičit. Jedna z nich dělá tu lehčí podobu cviku, aby cvičení nebylo pro začátečníky z počátku tak těžké.