Fashion

Jaké kousky si na jaro pořizují stylově se oblékající Francouzky?

Jaro si doslova žádá obměnu šatníku. Když si některé kousky vytřídíte, pamatujte na to, že je třeba je jinými kousky nahradit. V případě, že si nejste jistí tím, jaké kousky by měly být nahrazeny, vyřaďte především to, co minimálně rok nenosíte nebo co se vám zkrátka nelíbí či co vám nepadne. A v doplňování šatníku se inspirujte Francouzkami, které jsou po stylové stránce nedostižné.  

O Francouzkách se říká, že jejich styl nezná hranic. Jsou velice často označovány za nejkrásnější ženy celého světa. Není to však jen díky jejich nepřekonatelnému stylu, ale také je to proto, že si věří a že vědí samy o sobě, že jsou krásné. Toto zdravé sebevědomí je to nejlepší, co žena může nosit.  

Pokud chcete doplnit svůj šatník o kousky, které si do jarního šatníku kupují právě stylově se oblékající Francouzky, přinášíme vám seznam těchto trendů.  

Pletený kardigan 

I když se Francie pyšní poměrně hezkým počasím, stejně žádná Francouzka nepostrádá ve svém šatníku pletený kardigan. Kardigany jsou od doby, kdy vešly do módy, hitem. Dá se dokonce říct, že se staly nestárnoucím kouskem, který si ženy zkrátka zamilují jak pro eleganci, tak pro nepřekonatelnou pohodlnost. Francouzky nosí kardigany poměrně rády, čím víc retro vypadá, tím lépe.  

Bílé džíny 

Žádná Francouzka ve svém šatníku nepostrádá bílé džíny. Je to doslova základ šatníku. Většina Francouzek má bílé džíny rovného střihu, v některých šatnících se však najdou i džíny střižené do mrkváčů. Bílé džíny se perfektně kombinují, žádná žena se jich nemusí bát. Sedí hezky s jakoukoli barvou.  

Satén 

V každém šatníku Francouzky byste našli něco saténového. I když je satén velice klouzavý materiál, stejně je dnes nadmíru stylový, a tak se nesmí postrádat. V posledních letech se satén objevuje především na volných topech na úzkých ramínkách, ale vyrábí se z něj také sukně.