Beauty

Jak se stará Jennifer Aniston o své vlasy?

Mezi celebritami se jistě najde někdo, ke komu doslova vzhlížíte. K velkým idolům v ženském světě patří bezesporu Jennifer Aniston, která vypadá i ve svých více jak padesáti letech jako pětadvacítka. Nejedna žena touží v padesáti letech vypadat právě jako Jennifer Aniston, čemuž se ostatně nemůžeme divit. Kromě její velice šmrncovní postavy je třeba vypíchnout i její vlasy, které vypadají každý den jako od kadeřnice. Prozraďme si její tajemství a poznejme, jak se o ikonický účes Jennifer Aniston stará.  

Vlasy jsou pýchou žen, což ostatně ví i sama Jennifer, která se o vlasy stará se vší odpovědností a péčí. Má svého oblíbeného kadeřníka, kterým je Michael Canalé, který se jí o vlasy stará už čtyřiadvacet let. Jenže samozřejmě každý den nemůže slavná herečka chodit ke kadeřníkovi, musí se o své vlasy starat i v pohodlí domova. Co tedy dělá proto, aby její vlasy byly opravdu dech beroucí, jakými ostatně jsou? 

Pravidelnost vlasům svědčí 

Jennifer Aniston moc dobře ví, že pro vlasy je důležitá pravidelnost. Proto se nechává barvit každých pět týdnů – ani o týden méně či déle. V rámci pravidelné péče u kadeřníka se herečka zaměřuje především na regeneraci vlasů, které z důvodu její profese často trpí. Některá role vyžaduje hnědý odstín vlasů, jiná role zase vyžaduje světlejší odstíny melíru.  

Ví, co jí sluší 

Herečka moc dobře ví, co jí sluší, a tak s vlasy zbytečně neexperimentuje. Vlasy jí jsou ostatně vděčnější. Během let, co je v herecké branži, poznala, co jí sluší a co naopak nikoliv. Má schválně vlasy v okolí obličeje světlejší, jelikož to způsobí, že vynikne její obličej, respektive její barva očí.  

Je také třeba poznamenat, že herečka vlasům neškodí módními trendy. Paradoxně je ona ta, která módní trendy udává. Její střih vlasů se stal doslova nadčasovým a herečka nemá potřebu vlasy zatěžovat aktuálně trendy účesy nebo pestrobarevnými odstíny.