Fashion

Jaké tenisky si pořídit na jaro?

Zanedlouho začne obměna našeho botníku a typicky zimní boty nahradí typicky jarní boty. Pokud jste se do obměny botníku pustili už nyní a kozačky jste schovali opět na prosinec, možná se ptáte, do jakých konkrétních bot investovat. Přece jen nejsou tenisky jako tenisky. Tenisky jsou nedílnou součástí jara, jsou to boty, na které jsme se těšili celou dlouhou zimu, a tak se právě na ně soustřeďte při nákupu nových jarních bot do vašeho jarního botníku. Otázkou je, jaké konkrétní tenisky byste neměli postrádat.  

Jak již bylo zmíněno, na tenisky jsme se těšili celou dlouhou zimu. Tenisky jako takové jsou oblíbenou obuví nejednoho z nás. Lidé za ně utrácí majlant, nejraději mají limitované edice, jelikož u nich jsou si jisti tím, že je jen tak někdo mít nebude. Pokud chcete být mezi prvními, kteří budou mít moderní jarní tenisky populární zejména letošní rok, zamiřte co nejrychleji do obchodů s obuví. A pořiďte si níže zmíněné kousky.  

Tátovy boty 

Určitě vám nemusíme představovat aktuální moderní tenisky označující se za “tátovy boty”. Jsou to velké, masivní tenisky, které jsou robustní a opravdu nepřehlédnutelné. Podobají se těm, které se nosily v sedmdesátých letech. Možná je vaši rodiče mají ještě ve skříních, než tedy zamíříte do obchodů s obuví, mrkněte se do jejich sbírky, třeba objevíte hotové unikáty, za které byste nyní dali i přes tisíc korun.  

Klasické plátěné tenisky 

Látkové neboli plátěné tenisky jsou opět i letos na jaro nepostradatelné. Vezměte si je ale tehdy, kdy bude venku sucho, jinak vám pěkně nateče do bot. Mezi nejpopulárnější tenisky v tomto stylu patří ty značky Converse, které jsou na trhu už více jak sto let. Řada z nás má tyto boty ve své sbírce, pokud však k těmto lidem nepatříte, svou sbírku si o ně rozšiřte. Nebo si sbírku bot můžete rozšířit o jejich levnější napodobeniny, kterých je nyní na trhu víc než dost. 

Rozteklé Adidas tenisky 

Adidas Deerupt runner – to je celý název takzvaných rozteklých tenisek, které vypadají větší, než ve skutečnosti jsou právě díky samotnému vzhledu. Vypadají trochu roztekle, jsou však velmi pohodlné a i když se do nich nezamilujete na první pohled, zamilujete se do nich na pohled druhý.