Fashion

Hadí vzor otřásá módním světem. Jaké kousky tohoto vzoru rozhodně mít?

Přemýšlíte nad tím, že si do svého šatníku pořídíte něco nového, stylového, moderního? Pak byste neměli ohrnovat nos nad hadím vzorem, jelikož právě hadí vzor je in. Pokud patříte k nákupním maniačkám, které pravidelně sledují dění v módním světě, pak jistě víte, že hadí vzor je in. Do módy se dostal hlavně na podzim, kdy se stal doslova ikonickým. Pravdou však je, že hadí vzor se stal jakousi módní ikonou i pro zimu a nadcházející měsíce. Lze tedy konstatovat, že už se z módy asi jen tak nedostane. Což bychom ostatně ani nechtěli! Jedná se o velice elegantní vzor, v němž kdekdo vypadá velice svůdně, přesto ne lacině. Je tedy třeba si koupit konkrétní kousky, na nichž je hadí vzor povolen.  

Mnohým lidem se může zdát být hadí vzor laciný. Skutečně se to tak může jevit, ale pravdou je, že existují kousky, na nichž je tento vzor povolen, na nichž vypadá hadí vzor opravdu vkusně a elegantně. Jenže o jaké kousky se jedná? Jaké kousky máme na mysli? 

Trenčkot 

Jedním takovým kouskem, kterému hadí vzor sluší, je jednoznačně trenčkot. Po trenčkotu s hadím vzorem sáhnou rozhodně ženy, kterým nechybí odvaha a které jdou rády proti proudu. V tomto trenčkotu totiž ženu nikdo nepřehlédne, tím si může být žena naprosto jistá. I když to není typicky zimní kousek, pouvažujte o něm ve chvíli, kdy bude venku tepleji.  

Kabelky 

Hadí vzor sluší jednoznačně nespočetnému množství kabelek. Ať už sáhnete po kabelkách přes rameno nebo po velkých prostorných shopping bags, rozhodně nesáhnete vedle. Jelikož je hadí vzor poměrně výrazný, lze s těmito kabelkami zpestřit jednoduchý, neutrální look.  

Boty 

Jakému dalšímu módnímu kousku sluší hadí vzor? Rozhodně botám! Ať už sáhnete po hadích kozačkách nebo mokasínách či třeba po teniskách s hadím vzorem, nešlápnete rozhodně vedle. Výrazné boty udělají z vašeho outfitu velice šik model, který naprosto všichni, co rozumí módě, ohodnotí deseti body z deseti.