Life

Doktorka Quinnová snad nestárne: Bude opět pózovat na titulce Playboye?

Jane Seymour je považována za jednu z největších koček současného showbusinessu. Před časem se setkala i se svým bývalým partnerem a filmovým manželem Joe Landou, což vyvolalo nadšení fanoušků. Jak se má kráska nyní? 

Sedm křížků?  

Jane Seymour má ve svých jedenasedmdesáti letech elánu k rozdávání. Má šmrnc a stává se pravidelnou ozdobou společenských akcí, které se rozhodne poctít svou návštěvou. Legendární hlavní hvězda seriálu o osidlování Ameriky, nebo také představitelka Bond girl o sebe dbá a vypadá to, jako by zastavila čas nebo vynalezla recept na elixír mládí.  

Ve společnosti jako ryba ve vodě 

Jane se rozhodně nevyhýbá pozornosti a před časem se objevila na premiéře televizního seriálu The Offer. Tam se objevila v zelených šatech s motýlím potiskem a všichni přítomní na ní mohli oči nechat. Ochotně pózovala také přítomným fotografům.  

Ukázala se se synem 

Na dané události ji ale nedoprovázel partner. Místo toho se objevila ve společnosti svého syna Seana. Ten nedávno oslavil 36. narozeniny a nutno přiznat, že je to také fešák.  

Svatba se nechystá 

Doktorka Quinnová byla ve svém životě vdaná čtyřikrát. V současné době randí s režisérem Davidem Greenem. Pár se ale nechal slyšet, že po osmi letech vztahu jsou spokojení tak, jak jsou, a že svatba není nutná. 

Setkání s hereckým kolegou 

V minulém roce se Jane setkala se svými hereckými kolegy z natáčení kultovního seriálu o doktorce Quinnové. Na setkání nechyběl ani Joe Lando a dámy si samozřejmě povšimly, že i když jeho hlavu nezdobí bujná kštice, sex-appealu má na rozdávání. Na akci nechyběl ani protivný hospodský Hank. Joe Lando, tedy milovaný Sully, na setkání oslavil své šedesátiny. Společná fotka s Jane fanoušky nadmíru potěšila.  

Jane se před čtyřmi lety objevila na titulce Playboye. Zatím ale podle svých slov nic podobného nechystá.