Life

Celebrity, které letos slaví šedesát. Znáte je všechny?

Na světě bychom našli lidi známější i méně známé. Zaměřme se však na ty, kteří jsou hodně známí, a to především proto, že vystupují v nejrůznějších amerických hollywoodských trhácích. Právě ti patří k nejsledovanějším lidem planety, a tak lidem neuniká ani datum jejich narození. Jelikož nás hollywoodské hvězdy svým způsobem doprovází životem, nabízí se otázka, jakým letos můžeme gratulovat k tomu, že dovršily svého dalšího životního jubilea, a sice takového, že slaví šedesát let.  

Dožít se šedesátého roku života je v současné době poměrně těžké, vždyť nás na každém rohu čekají nejrůznější nemoci, teroristé nebo klimatické změny. A tak lidem, kteří tohoto jubilea dosáhli, pojďme upřímně gratulovat. Prozraďme si konkrétně několik hollywoodských hvězd, které zmiňované jubileum letos čeká.  

Hugh Grant 

Kdo by neznal britského herce, který se proslavil zejména díky rolím v romantických komediích. On sám kdysi řekl, že ho prakticky neobsahují do žádných jiných než romantických rolí, za což podle něj může jeho obličej, který je tuze romantický a pro zmiňované snímky tedy jako dělaný. Nejvíce se dostal do podvědomí díky snímku Soumrak dne, který natočil už v roce 1993. Později ho však proslavily komedie jako Hudbu složil, slova napsal nebo Láska nebeská.  

Colin Firth 

Co ta holka chce? To je název filmu, ve kterém právě Colin Firth ztvárnil politika, který po letech zjistí, že má dceru. Tato komedie však nepatří k jeho průlomovým. Zahrál si například ve snímku Anglický pacient nebo Zamilovaný Shakespeare. Je držitelem několika ocenění a letos taktéž slaví šedesátileté jubileum.  

Antonio Banderas 

Kdo by neznal Zorra – tajemnou tvář? Antonio Banderas patří k hercům, kteří jsou natolik charismatičtí, že se do nich zamiluje nejedna žena. I když původně se měl stát fotbalistou, naštěstí se stal hercem, který patří k největším hvězdám současnosti.