Fashion

Hlavní trendy letošního jara. Co všechno se bude nosit?

Jaro je doslova za rohem, a tak se nabízí otázka, co se bude v nadcházejícím ročním období opravdu nosit. Každé roční období se nese ve znamení několika konkrétních druhů oblečení, prozraďme si proto kousky, které se pojí s prvotním jarním měsícem a celým tímto ročním obdobím.  

Jak již bylo zmíněno, každý rok se nese ve znamení módních trendů. A pro každé roční období se několik takových trendů stanoví. Jelikož je zima už pasé, nabízí se otázka, co se bude nosit v nadcházejícím ročním období, tedy na jaře. Nebudeme už ale dlouho zatajovat jednotlivé kousky, ať se můžete vrhnout do vlny nakupování.  

Špičaté límce 

Mysleli jste si, že vás móda už nemůže ničím překvapit? Pak jste se spletli. I móda vás může něčím překvapit, a to konkrétně špičatými límci, které jsou v současné době v módě, respektive které se budou nosit s velkou oblibou na jaro. Límce, zejména špičaté a barevné, budou od jara součástí mnoha sak, kabátů nebo přehozů, které obvykle na jaro nosíte v hojné míře. Kromě toho se budou tyto límce objevovat také na halenkách nebo svetrech.  

Kraťasy, bermudy 

S příchodem teplejšího počasí se drtivá většina lidí začne oblékat do trochu volnějšího a nijak teplého oblečení. Do této skupiny patří především kraťasy a také bermudy, které budou letos nosit i ženy. Překvapuje vás to zejména u bermud? Holt – to je móda, která ráda sází pánské kousky oblečení do dámských šatníků. 

Podprsenka místo topu 

S tímto trendem jste se už setkali. Podprsenky se jako topy začaly nosit už vloni v létě a letos tento trend bude pokračovat. Zejména se jako top budou nosit braletky či podobné podprsenky, které jsou bez kostic. Kombinovat se budou hlavě se saky nebo s lehkými bundičkami, aby šly vidět jenom trochu, nikoliv v celé své kráse.