Life

Seriály, které se vyplatí letos zhlédnout

Nudíte se večer, když přijdete z práce? Máte dlouhou chvíli? V takovém případě si usedněte k seriálům, jelikož to je něco, co plně vyplní váš volný čas. Jenže v současné době je k dispozici tolik nejrůznějších seriálů, že člověk neví, na jaký konkrétní seriál se podívat. Netflix i HBOGO je plné jednoho seriálu vedle druhého, a tak vám přinášíme tipy na několik seriálů, které byste měli upřednostnit v letošním roce. Díky našemu seznamu nebudete muset dlouho přemýšlet nad tím, jaký seriál je vhodný.  

The Outsider 

Pokud jste milovníkem spisovatele Stephena Kinga, pokud milujete jeho zfilmované knihy, pak byste měli zhlédnout krátkou minisérii The Outsider, která vznikla právě na motivy knih zmiňovaného spisovatele, jako tomu bylo v minulosti u mnoha filmů. Jestliže se na seriál podíváte, možná vám bude připomínat legendární seriál Temný případ. Jedná se však o lepší zpracování a má dokonce lepší hodnocení než minisérie Černobyl, která je označována za loňský hit.  

The Undoing 

Sledovali jste úspěšný seriál Sedmilhářky? V tom případě si zamilujete i seriál The Undoing. Jedná se o minisérii, kde se blýská hlavně herečka Nicole Kidman. Jednu z rolí také obsadil sympatický herec Hugh Grant, který mimochodem letos slaví šedesáté narozeniny.  

Místo zločinu: Ostrava 

Jste spíše na české seriálové kousky? Pak byste si měli naordinovat seriál Místo zločinu: Ostrava. Jedná se o třináctidílný seriál České televize, který najdete už nyní online ke zhlédnutí. Jedná se o seriál, který je inspirován skutečnými ostravskými případy, a tak pro vás bude jistě dostatečně zajímavý. Navíc herecké obsazení je víc než skvělé! V hlavních rolích můžete vidět například sympatického Standu Majera nebo skvělého herce Karla Dobrého.  

The Morning show 

Pokud milujete Jennifer Aniston, která i v padesáti letech vypadá naprosto fantasticky, zapněte si The Morning show! Jedná se o první velký počin televize Apple TV a jedná se o seriál, který se odehrává v zákulisí ranní talk show.