Fashion

Nestárnoucí značky bílých tenisek, které letos vévodí módě

Jaké tenisky jsou označovány za tenisky letošního roku? Jsou to jednoznačně bílé tenisky, které se dostaly do popředí už vloni, kdy se nosily opravdu se vším. Ani letos tomu není jinak, i letos se tenisky nosí naprosto ke všemu. Pryč jsou časy, kdy se tenisky nosily jen ke sportovním outfitům nebo případně k džínům. Jsou tu dny, kdy je můžeme nosit jak k šatům, tak k sukním, zejména pokud jsou bílé barvy. Jestliže se vrhnete do nákupu bílých tenisek, nabízí se otázka, jestli volit neznačkovou bílou obuv nebo značkovou. A případně jakou značku volit.

Samozřejmě neznačková obuv nemusí tak dlouho vydržet nebo nemusí být tak pohodlná, je však pravdou, že mnohdy neznačkové tenisky vydrží daleko více než značkové. Pokud jste však milovníkem značek, rozhodně nesmíte v botníku postrádat nestárnoucí značky, jež bílé tenisky nabízí neustále – už po dlouhá léta.

Bílé Conversky nestárnou

Věděli jste, že značka Converse na trhu působí už více jak sto let? Tenisky připomínající klasické čínské kecky jsou dnes nejspíše nejpopulárnější obuví na světě. Mají je děti, pánové i dámy, hodí se naprosto ke všemu a nosí se s různými zajímavými kombinacemi. Právě značka Converse se řadí ke značkám, které nabízí nestárnoucí bílé tenisky. To, že je na nich logo, to už není tak podstatné. Důležité je, že jsou bílé.

U tenisek Converse se často svádí boje o to, kdo je udrží mít co nejdéle v bílém stavu. Jsou přece jen z obyčejné látky, snadno se zašpiní. Nedovolte to, ať neztrácí na kráse.

Nestárnou ani tenisky značky Adidas

Opět se na trh vrátily klasické tenisky Adidas v té naprosto základní variante – tedy jednoduché, bez žádných zbytečných aplikací, v základním tvaru, jen s černými proužky na bocích. Najdete je dnes nejen ve sportovních obchodech, ale také v obchodech s obuví, kde je mají dokonce za daleko výhodnější ceny.

Klasické, staré dobré tvary tenisek Adidas na chvilku zmizely z pultů obchodů, naštěstí nyní jsou opět k dispozici, a to rovnou ve starém dobrém základním provedení.