Life

Zařaďte bylinky do vašich denních pokrmů

Každá žena (ale samozřejmě mnohdy také muž) má každý den těžký úkol, a sice vymyslet jídlo na další den k obědu nebo ještě ten den k večeři. Musí se jednat o nějaký pokrm, který dlouho nebyl uvařen, protože stereotypní vaření nikoho nebaví. Dbáte tedy na to, abyste zapojili trochu svou fantazii a zkusili nějaké jídlo, které bude dobře chutnat, ale také vypadat. Říkáte si, že kuře už bylo před týdnem, a tak to zkusíte například s těstovinami. Jenže mnohdy nejsou ingredience, a tak si rozmyslíte ještě nějaké jiné jídlo, ke kterému byste přece jen měli nějaké přísady už doma. Pokud nakupujte, je dobré si už v obchodě rozmyslet, co se bude vařit, protože pouze tak se předejde tomu, že přijdete domů z obchodu a stejně si uvědomíte, že uvaříte něco, na co nemáte potraviny, tudíž se častokrát opět vrátíte do toho samého krámu pro další potřebné věci. Prodavačka si pak jen ťuká na čelo a vy si slíbíte, že už se podobná situace nikdy nebude opakovat. A tak si do svého domu koupíte bylinky!

S bylinkami je i všední pokrm nevšední a jiný

S bylinkami totiž docílíte nezaměnitelné chuti. I když jste třeba měli kuře před týdnem, najednou ho budete moct udělat znovu, protože přece jen bude chutnat naprosto jinak a nikdo si neuvědomí, že stejné jídlo se už jedlo nedávno. Přesně takto se přece vítězí v kuchyni – s bylinkami!

Navíc se stalo nyní velmi moderní vlastnit takovou svou soukromou zahrádku přímo uprostřed kuchyňské linky. Do malých truhlíků si zasaďte vaše oblíbené bylinky a budete je mít vždy po ruce, když se rozhodnete uvařit si oblíbené jídlo, ale přece jen trochu jinak a s jinou chutí. Navíc se jedná o skvělý moderní doplněk do domácnosti, který jen tak někdo nemá. No usuďte sami – má někdo ve vašem okolí bylinkovou zahrádku přímo v kuchyni u sporáku? Je to nejen moderní, ale taky pořádně praktické!