Life

Vybíráme regály do jednotlivých místností domu

Máte pocit, že váš dům je jeden velký nepořádek? Že ve vašem příbytku chybí jakýsi řád nebo že žádná věc nemá své místo? Pak to napravte! Pořiďte si domů kvalitní regálový systém, díky kterému bude mít najednou všechno své místo. Nabídka regálových systémů je však dnes velice široká, proto je asi těžké vybrat ten, který se hodí do vašeho domu. Jelikož víme, že regálové systémy se však hodí do každé místnosti domácnosti, poradíme vám, do jaké místnosti volit který typ. Ne kamkoli se hodí kovové regály, a ne všude se dobře daří těm dřevěným. 

Kovové regály do sklepa nebo spíže

Kovové regály nepatří k těm nejkrásnějším, ale na druhou stranu patří k těm nejkvalitnějším. Spolehnout se na ně můžete například ve sklepě, kde do nich přehledně naskládáte všechny druhy zeleniny, které jste si vypěstovali, nebo zavařeniny či marmelády. Stejně dobře vám poslouží i ve spížích, kde si do nich uložíte veškeré suroviny, se kterými dnes a denně pracujete. Pamatujte na to, že kovové regály jsou skutečně stabilním pomocníkem, spolehnout se na ně můžete opravdu stoprocentně. 

Kromě spíží a sklepů se hodí regály do garáží. Pokud stále nevíte, kam jste dali olej nebo vodu do ostřikovačů, díky kovovému regálu už budete mít přehled. 

Dřevěné regály do obývacích pokojů

Pokud potřebujete regál do obýváku, ideální je dřevěná alternativa. Je sice daleko dražší než kovový regál, kterého koupíte za hubičku, ale na druhou stranu opravdu hezky vypadá. Jeho montáž ale není tak snadná. Je dobré zavolat si zkušeného truhláře, který vám s montáží (nebo případnou demontáží) pomůže. 

Dřevěné regály lze dnes koupit v mnoha provedeních. Mohou být nositeli celé škály barev, tudíž si jistě najdete ten, který se hodí přesně do vašeho interiéru, ať už ho máte zbarvený do bíla nebo modra.