Fashion

Rozpoznáváme druhy dámských kalhotek

I když si pánové myslí, že ženy mají život jednodušší, není to vždycky tak. I ženy mají problémy, i ženy někdy nevědí, co mají dělat. Zejména si nevědí rady při výběru dámských kalhotek, kterých je opravdu mnoho druhů. I když to pánové nejspíše nevědí, druhů dámských kalhotek je opravdu nespočetně mnoho. Je nyní tedy otázkou, pro jaké se ženy rozhodnou. 

Každý druh dámských kalhotek je v něčem jiný. Jiný je zejména v materiálu, z něhož je vyroben, nebo případně v tvaru, do jakého jsou kalhotky střiženy. Každá žena potřebuje trochu jiný střih a styl kalhotek. Pojďme si proto několik základních druhů dámských kalhotek rozeznat.  

Klasika 

Nejdříve je nutné uvést takzvané klasické kalhotky, k nimž se zkrátka dospívá. Zatímco obvykle mladé ženy upřednostňují výraznější kalhotky typu tang, starší dámy sahají po klasickém střihu. Není to žádné vzrůšo, ale není to zase ani nic, co by druhou polovičku odrazovalo. Zkrátka klasika, lépe to popsat nejde.  

Stahovačky 

Zejména ženy trápící kila navíc sáhnout po stahovačkách neboli stahovacích kalhotkách, které sice nevypadají zrovna hezky, na druhou stranu se skryjí pod oblečení a udělají postavu nadmíru krásnou. Mnohé ženy říkají, že vypadají jako tradiční bombarďáky po babičce. Nejsou to však kalhotky na parádu, jsou to opravdu kalhotky, které spasí krásnou postavu ženy.  

Boyleg 

Tyto kalhotky připomínají trochu pánské boxerky, proto se jim také říká boyleg. Ženy je upřednostňují zejména během chladnějších dnů v roce, jsou velmi pohodlné, ovšem nejsou zrovna sexy. Na domácí nošení jsou jako dělané, ven je raději netahejte.  

Brazilky 

Dalším druhem dámských kalhotek jsou brazilky, které se staly zejména vloni hodně oblíbené. Jsou pohodlné, ale zároveň sexy díky působivému výkroji. Brazilky jsou známé tím, že je na nich dostatek látky, aby byly nositelné a ženy se v nich cítily dobře, na druhou stranu jsou díky vkusnému výkroji i sexy.