Fashion

Plavková sezóna se blíží, tady jsou letošní trendy

Už se těšíte na horké letní dny strávené u vody? Nebo se v myšlenkách pomalu přesouváte na dovolenou k moři? Plavková sezóna se blíží, a tak je načase sbírat inspiraci na váš plážový outfit. A i když klasické jednodílné plavky z módy nikdy nevyjdou, trendy letošního léta toho přinášejí mnohem víc. Na své si přijdou milovnice pohodlí i sexy modelů. 

Když jednodílné, tak s páskem 

Pokud se nejlépe cítíte právě v jednodílných plavkách, sáhněte po takových, které jsou v nejužším místě přepásané dekorativním páskem nebo alespoň šňůrkou. Právě ty budou hitem letošní sezóny, zvýrazní pas a zalichotí postavě. Podobného efektu můžete dosáhnout i s dvoudílnými plavkami s dlouhými šňůrkami, které několikrát omotáte kolem těla. Tento trend sluší všem typům postavy. 

Jste rádi středem pozornosti a duší každé večerní party? Pozornost na sebe na pláži strhnete s plavkami pokrytými třpytkami v libovolných barvách. Pokud je to na vás příliš, blýskněte se alespoň s lesklým, metalickým kouskem ve stříbrné, zelené, modré nebo zlaté barvě. Především opálená pokožka v takových plavkách nádherně vynikne. 

Oblečená, neoblečená 

Průstřihy se na módní scéně pohybují už několik let a tentokrát se nevyhnuly ani plavkám. Není divu – i z nudného kousku oblečení dokážou udělat zajímavý a svůdný prvek. Až už zvolíte bikiny, nebo klasické jednodílné plavky, rafinovaně v nich pomocí šikovně vedených průstřihů odhalte boky, záda nebo dekolt. Zejména s asymetrickým střihem budete za hvězdu pláže.  

Pokud bychom měli uvést jednu barvu, která se dokonale hodí ke slunečným dnům a snědé pokožce, je to bez pochyby zlatá. Ta se letos bude na plavkách objevovat v podobě nápadných řetězů nahrazujících klasické šňůrky. Posledním velkým trendem letošní sezóny budou plavky s kroužky, které spojují jednotlivé bikinové díly, případně vršek plavek se spodní částí. V čem letos vyrazíte k vodě vy?