Beauty

Co nosit v kabelce aneb beauty první pomoc

Zejména ženy vědí, jaká je to tragédie, když se zlomí nehet nebo když se začne lesknout pleť při utíkání na autobus. Takové chvíle dokážou ženě srazit sebevědomí, navíc jejich celkový vzhled, jejich celkový visáž už není tak dokonalá, jaká byla ráno, když žena vycházela z domova. Pokud patříte k ženám, které se dnes a denně potýkají s podobnými problémy, měli byste ve své kabelce nosit nejen pudr nebo matující papírky, ale také pilník a další beauty produkty, které jsou takzvanou první pomocí při podobných tragédiích.  

Jenže takových produktů je nespočetně mnoho. Vybrali jsme proto nejzákladnější výbavu všech dámských kabelek, které ženy rozhodně nesmí postrádat.  

Hydratující krém na ruce 

Ať je venku zima a naše ruce nás zebou nebo je venku příjemně slunečno a naše ruce jsou vysušené z vody, měli bychom u sebe v každém případě mít hydratující krém na ruce. V současné době lze zakoupit krémy v menších provedeních, v takzvaných kapesních provedeních, které se hodí přímo do kabelek. Když bude navíc krém voňavý, navíc zvedne náladu, a to se vždycky hodí.  

Korektory 

Když se vám náhodou během dne objeví na obličeji pupínek, některé ženy začnou panikařit, jiné sáhnou po korektoru, který jim vždycky za všech okolností sídlí v kabelce. Korektor není tak prostorný, aby se nevešel do kabelky jakékoli velikosti, proto ho mějte vždycky po ruce. Korektor si poradí rozhodně s jakýmkoli nedostatkem, zakryje pupínky i kruhy pod očima.  

Parfém 

Na ženském vysokém sebevědomí se také podílí její vůně. Pokud žena ví, že krásně voní, pak je její sebevědomí na nejvyšším bodě. Parfémy jsou však velice pomíjivé, a tak je dobré mít parfém v kapesním balení vždycky po ruce. Pokud nemá váš parfém kapesní provedení, pořiďte si malý rozprašovač vůně a trochu parfému si do něj přelijte.  

Antibakteriální gel 

Neustále se to všude hemží bakteriemi a viry, proto jim odolávejte s pomocí antibakteriálního gelu, který budete mít vždycky ve své kabelce. Díky antibakteriálnímu gelu na vás nebudou moct žádné bakterie, nebudete nemocní a nepřiženete si žádné kožní problémy.