Life

Máte necitlivé ruce? Choďte pravidelně na masáže!

V pokročilém věku se většinou dočkáte nepříjemných rán. Nejen, že se vám ve velké míře nechce vstávat, ale na druhou stranu se bohužel ani nemůžete hýbat. Takové stavy mívají většinou pracující lidé kolem čtyřiceti a více let, kteří nějakou tu dobu pracují například ve skladech nebo denně hýbají s nějakými těžkými věcmi. Samozřejmě se takové stavy mohou vyskytovat i u řady jiných lidí, kteří pracují ve zcela jiném povolání. Nehybné ruce jsou asi nejčastější ukázkou toho, že byste se svým zdravím měli něco dělat, protože zdraví je opravdu jenom jedno a brzy může selhat. Nejčastěji tedy ráno nemůžete hýbat s rukama nebo třeba jen s prsty. Mnohdy nemůžete vypnout budík, dokud se vám nerozproudí krev v těle. Proudění krve je ten hlavní důvod toho, proč vám ruce či jiné části těla takzvaně odumírají. Není se čeho bát, i na toto je řešení!

Pravidelné masáže jsou nejlepším pomocníkem

Pokud s tímto máte problém a netoužíte jít k doktorce, protože se bojíte, že by vám dala injekci a pak nechala věc dál běžet, rozhodněte se vyhledat kvalitní masérku ve vašem okolí. Pravidelné masáže dokonale rozpustí nehybné svalstvo a odstraní pomalý tok krve v těle. Rychlost proudění krve bude tak zase naprosto v pořádku a vy se tak postupně budete radovat z toho, že vám ranní pocit mrtvých rukou zázračně mizí.

Abyste však dosáhli tohoto efektu, musíte na masáže chodit opravdu pravidelně. Je to proto, že jednou za půl roku vám masáž opravdu nepomůže a tohoto problému se pak nikdy nezbavíte. Pakliže chcete tento problém odstranit, pak navštěvujte svou masérku minimálně jednou za měsíc. Prvotně se však doporučuje ji navštěvovat zhruba jednou za dva týdny, abyste problematiku vyřešili co nejdříve. Kvalitní masérku hledejte podle recenzí a doporučení. Nemusíte se bát, že byste za kvalitní masáže zaplatili kupu peněz – mnohdy najdete kvalitní, přesto finančně přijatelnou masérku, která má takzvaně kouzelné ruce.