Beauty

Lakujeme si nehty s oblibou a stylově. Co nyní “frčí”?

I nalakované nehty se řadí k perfektní visáži ženy. Pokud má žena neupravené nehty, je to jenom ukázkou toho, že o sebe nedbá. Pokud tedy patříte k ženám, které chtějí vypadat naprosto dokonale, je třeba si začít lakovat nehty. Ovšem lakování nehtů už není dávno tak jednoduché jako kdysi. Dnes už neoslníte s obyčejně nalakovanými nehty, které jsou jedné barvy. I do světa úpravy nehtů se vřítily jisté trendy, které stylové ženy musí akceptovat. Otázkou tedy je, co nyní frčí ve světě manikúry?

Dříve si ženy lakovaly nehty jenom jednou barvou. Byly rády, když takzvaně ”nepřetáhly”, ovšem nyní je to daleko složitější. Je sice skvělé, že ženy investují do gelových nebo akrylových nehtů, ovšem pokud nevypadají jako na sociálních sítích, nejsou tak stylové.

Prozraďme si tedy, jak by měly stylově nalakované nehty vypadat, abychom se s nimi mohli ukazovat na veřejnosti.

Metalově stříbrné nehty jsou stále ukázkou vkusu

Začneme tím nejjednodušším lakováním z aktuálních trendů. Aktuálním trendem jsou stříbrně nalakované nehty, konkrétně jsou metalově stříbrné. Nehty se lakují tak, že se nalakují černým podkladem a posléze se přes ně přetře stříbrný prášek (něco jako sypké stíny na oči). A když se krásně rozmažou, vzniknou metalově stříbrné nehty, které bude kdekdo závidět.

3D nehty jsou však více stylové

Milovnice extravagance už dávno přišly na to, jak stylové jsou takzvané 3D nehty. Ženy, které však nebyly zastánkyněmi extravagance, si na nehty nikdy nenechaly nalepit kytičku, diamanty nebo jiné aplikace, které by jakkoli vadily při běžných aktivitách.

Dnes však i ženy, které extravaganci doslova nenáviděly, pro 3D nehty ke své manikérce jdou, protože je to zkrátka stylové. Čím větší kámen nebo kytičku si na nehty necháte přilepit, tím lépe. Mnohé ženy si dokonce na své nehty lepí plastové miniatury animáků. I když to může znít sebevíc šíleně, k těmto ženám se přidávají další ženy a vzniká z toho obrovský trend.