LifeMoney

Co jsou digitální panely a k čemu slouží?

Přejete si oslovit klienty skutečně moderním způsobem? Spolehněte se na digitální panely, které ve formě digitální úřední desky zaujmou pozornost i všech občanů. Kde se v současné době kromě měst a obcí používají nejvíce?  

Reklamní panely

Největší míru využití mají v současné době digitální panely v rámci marketingu. Mnoho firem začíná nahrazovat roll-up bannery právě touto moderní technologií a nabízejí tak svým zákazníkům aktuální informace v reálném čase. S pomocí těchto panelů můžete snadno prezentovat informace, které si přejete zákazníkům sdělit. Příkazy z zobrazení dáváte z počítače, nebo přímo ze svého mobilního telefonu. 

Oblast služeb

Digitální panel slouží k tomu, aby se zákazník nebo občan ihned dozvěděl o tom, co se chystá. Typickým uživatelem jsou například obce a města, ale také prodejci a sektor služeb. Přejete si u své restaurace vyvěsit aktuální menu v moderní podobě? Přejete si jako bankovní instituce zmínit nějaký ze svých produktů kolemjdoucím lidem? Digitální panely jsou skvělou volbou. 

Veletrhy jako skvělá možnost prezentace

Na veletrhu máme za úkol jediné – vhodným způsobem reprezentovat myšlenky a poslání naší společnosti. Můžete mít ten nejlepší nápad, ale pokud jej nikdo nekoupí, vaše firma zanikne. Na digitálním panelu můžete vysílat videa z výroby, prezentace vaší firmy, ale také výrobní postupy, které si přejete svým budoucím klientům sdělit. Zastaralé letáky můžete nahradit skutečně působivým portfoliem toho, co na vašem stánku bude moci klient uvidět. 

Co panel pro svou činnost potřebuje

Digitální panel pro svou funkci potřebuje pouze dvě věci – elektřinu a internet. Budete tedy potřebovat vnitřní nebo vnější prostory, kde se panel bude moci připojit k internetu. Panel má přímo zabudovaný software, vše tedy budete ovládat z pohodlí vaší kanceláře, nebo třeba z domu.

Oslovte své zákazníky tak, jak si moderní doba žádá. Získáte tak náskok nad svou konkurencí a zaujmete mnohem větší množství klientů.