Life

Jaký pes je pro vás vhodný? Poradí váš horoskop

Jen málokdo si uvědomuje, kolik toho o nás dokáže prozradit horoskop. Znamení, ve kterém jste se narodili, o vás prozrazuje stinné i světlé stánky, také to, jakými jste milenci. Může o vás prozradit, jaký typ jógy je pro vás vhodný nebo jaký pes je vám určen. Pokud právě přemýšlíte nad koupí zmiňovaného čtyřnohého společníka, zeptejte se hvězd na to, co si o tom myslí. Najednou bude výběr daleko snazší, tím si můžete být jisti.  

Labrador pro berany 

Pokud jste se narodili ve znamení berana, pak je pro vás určen labrador nebo případně portugalský vodní pes. Beran je totiž velice ambiciózním a nezávislým člověkem, proto potřebuje pejska, který bude natolik inteligentní a temperamentní, že svému pánovi vyjde v jeho rozmarech vstříc. A to o obou plemenech říct lze.  

Navíc berani jsou poměrně aktivní znamení, proto potřebují ke svému životu hravého psa. Labradoři (a ostatně i portugalští vodní psi) jsou velice hraví, hry doslova milují, proto si berana velmi rychle zamilují.  

Pro blížence border kolie 

Že jste se narodili ve znamení blíženců? Pak je vaším ideálním parťákem na cestě životem border kolie. Mluvíme tu o velice inteligentním a zároveň také zvídavém plemeni, kterého si velice rychle vycvičíte. Jeho hlavní předností je to, že vám bude zrcadlit emoční inteligenci, což přesně jakožto blíženci potřebujete.  

Border kolie se navíc pyšní i svou nekonfliktní povahou, proto hlídač z ní zrovna nebude. Bude to však kamarád, který vás bude bezmezně milovat.  

Pro štíry je vhodný dalmatin 

Dalmatini nejsou zrovna psi, na které byste narazili na každém kroku. I když se lidem líbí, jen málokdo si ho pořídí domů. Je to však velká škoda, zejména pokud jste štírem. Právě pro štíry je toto plemeno ideální. Udrží totiž krok se soutěživým štírem. Dalmatini jsou poměrně vytrvalé plemen, které vyžaduje důslednost a hodně pohybu. Čiší také loajalitou a vyžaduje mnoho pozornosti.