Fitness

Existují chytré náramky či hodinky vhodné pro plavání?

V současné době je sport naším každodenním parťákem. Je to skvělé, vždyť na sport se celkem zapomínalo a lidé měli zdravotní potíže. Někteří v dnešní době sportují hlavně proto, že se chtějí udržet v kondici, jiní sportují proto, že chtějí zhubnout, jiní jednoduše žijí zdravě, jiní to mají nakázáno od svých ošetřujících lékařů. Ať už sportujete z jakéhokoliv důvodu, možná byste ocenili, kdybyste svou každodenní aktivitu mohli na konci dne zhodnotit. Co takhle pořídit si chytrý náramek nebo chytré hodinky?

Žijeme v době plné technologií. Těch technologií je skutečně tak mnoho, že se v nich člověk ani nevyzná. Pokud patříte ke sportovcům, určitě byste ocenili nějaké chytré náramky nebo hodinky, které vám budou počítat nejen kroky či uběhnuté kilometry, ale taky vám spočítají, kolik jste spálili či vám shrnou všechny činnosti vašeho dne.

Jestliže se rozhodnete si takové hodinky nebo náramky koupit, možná budete zaskočeni skutečně pestrou nabídkou, jež najdete na internetu. Nabídka je skutečně pestrá – vybíráte si z mnoha kousků. Vždy však dbejte i na voděodolnost, protože tak můžete náramky či hodinky brát i do plavání.

Jaké náramky jsou voděodolné?

V dnešní době najdete skutečně mnoho chytrých náramků, které vám poslouží tak, jak si představujete. Celá řada chytrých náramků vám nabízí počítání kroků, zaznamenávání spánku (pokud si stáhnete aplikaci), taky vám nabízí počítání kalorií či si můžete určit cíl, jaký musíte denně splnit. K těm voděodolným chytrým náramkům, které vám poskytnou všechny vyjmenované funkce, se řadí hlavně náramky značky Xiaomi.

Jaké hodinky jsou voděodolné?

Voděodolných hodinek najdete na trhu o něco více. Je to pochopitelné, hodinky tu byly dříve než náramky. Dneska už najdete skutečně mnoho hodinek, které nejsou ani ze silikonu. Vždy však volte ty podle největšího počtu kladných recenzí.