Fashion

Body – můžou ho nosit všechny ženy či jen ty štíhlé?

V dnešní době móda zažívá jakousi svou revoluci. Přece jenom se stále častěji setkáváme s takovými kousky, které by byl hřích si nekoupit, ovšem většinou si je koupíme a pak zjistíme, že daný kousek už ve skříni máme. Je to tak – móda vrací kousky z minulosti do přítomnosti. A tak se před jakýmkoliv nakupováním dobře ujistěte, co vlastně máte v šatníku a co nikoliv.

Ovšem je nutné zmínit, že ne každý kousek, který se vrátil z minulosti, je dobrý kousek. Dnes se setkáte velice hojně opět se zvonovými kalhotami, které však rozhodně nejsou a nikdy nebyly stylové. Ale vrátilo se například takzvané body, které je však unikátní, a to hlavně v té nejvíc sexy podobě – v podobě spodního prádla.

Samozřejmě se body stalo populární i jako tričko, protože zakasaná trička jsou aktuální hit. Ovšem pokud chcete udělat radost svému příteli, pak byste měli sáhnout spíše po tom krajkovém provedení.

To, že body mohou nosit jenom štíhlé ženy, je mýtus

Řada žen se však bojí nosit tento krajkový kousek oblečení. Většina žen má za to, že body jsou jenom pro štíhlé postavy a dlouhé nohy, ale není to zdaleka tak. Dokonce se zjistilo, že krajkové body sluší hlavně baculkám, nikoliv štíhlým ženám, který z krajek čouhají kosti. Jen to chce zkrátka vědět, co komu sluší. Například pokud si koupíte body černé, které je v celé podobě pokrajované, pak rozhodně vyhrajete a okouzlíte mnoho mužů. Červená zase sluší štíhlejším postavám.

Kde takové krajové body koupit?

Pokud chcete svého přítele překvapit, pak byste rozhodně měli sáhnout po body, které najdete v obchodě značky H&M. Právě tady mají tohoto kousku široké spektrum, z něhož si vybere i ta nejnáročnější kupující. Navíc jsou právě v tomto obchodě aktuálně slevy, kterých by byl hřích nevyužít. Takové krajkové body se pohybuje v cenovém rozpětí zhruba od 400-600 korun.