Fashion

Jste až příliš hubená? Existuje oblečení, které přidá na pohled pár kilo

Některé ženy trápí, že mají pár kilo navíc, jiné jsou znechuceny svou extra štíhlou postavou. Zkrátka ne každá žena se může pyšnit postavou, která je krásná a štíhlá, přesto je “za co chytit”, jak s oblibou říkají mnozí muži. Pokud patříte k ženám, které jsou až příliš hubené, můžete si pár kilo přidat, ale jen na první pohled. Můžete totiž nosit oblečení, které opticky trochu přidává. A abyste nemusela dlouhé chodit po obchodech, doporučíme vám, co nosit a čemu se raději vyhnout, jelikož by mohlo dojít k optickému úbytku kil.

Oblečení je doslova magické. Některé kousky dokážou přidat pár kilo, jiné dokážou přebytečná kila zahalit tak, že si jich nikdo nevšimne. Podívejme se nyní na první situaci, a sice prozraďme si, co nosit a co nenosit v případě, že potřebujeme opticky přibrat.

Co je povoleno?

Co je povoleno nosit, když chceme opticky přibrat? Svou pozornost bychom měli věnovat volným střihům. Ideální jsou volné halenky, které mají rozšířené rukávy, jež zamaskují tenounké ruce ženy. Co se týče kalhot, ideální jsou kalhoty volného střihu, můžou být i kalhoty cigaretového střihu, které nejsou tak upnuté na první pohled. Velmi stylové jsou i kalhoty zvané culottes, které perfektně zamaskují štíhlé nohy.

Pomoct mohou i volně střižené svetry, konkrétně svetry s vyýstřihe do V nebo případně kardigany, které nepodtrhují a ani nezvýrazňují dámské křivky.

Co je zakázáno?

Co je zakázáno nosit, když chceme přibrat a ne ubrat na kilech, alespoň opticky? Obrovským tabu je rozhodně černé oblečení. Každá žena ví, že černé oblečení opticky zeštíhluje, proto extrémně štíhlé ženy by se tomuto oblečení měly vyhnout. Dobré je vyhnout i upnutým věcem, které jenom zdůrazňují štíhlé křivky ženy. Místo upnutých džínů je dobré nosit kalhoty volného střihu nebo culottes, místo nátělníku raději oblékněte tričko volného střihu. To vše opticky zakrývá kost a kůži.